ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Будівництво будинку з басейном з брусу, ціни і проекти

Будинки з басейном

Антарес

Антарес
Загальна площа 123 м²
746 742 грн.

Тангора

Тангора
Загальна площа: 222,5 м²
1 075 015 грн.

Діонда

Діонда
Загальна площа: 280 м²
2 043 877 грн.

Мніашта

Мніашта
Загальна площа: 479 м²
2 268 759 грн.

Тілейф

Тілейф
Загальна площа: 266,3 м²
3 484 431 грн.

Плавання вважається універсальним і найкориснішим видом фізичного навантаження для підвищення імунітету і придбання спортивної та красивої фігури. Чи знаєте ви, що людина, що проводить в басейні три рази в тиждень по 20 хвилин, в два рази рідше хворіє? Щоб не ходити так часто в громадські комплекси, і в той же час піклуватися про своє здоров’я, можна побудувати басейн в заміському дерев’яному будинку. Домашній басейн в будь-який час року надасть масу позитивних емоцій, відверне від щоденних проблем, зміцнить здоров’я і подарує можливість в повній мірі насолоджуватися життям кожен день. Давайте докладніше ознайомимося з нюансами облаштування басейну всередині будинку з бруса.

Особливості проектів будинку з басейном

Найголовніша відмінність проекту будинку з басейном - наявність в плануванні підвального приміщення, де буде розміщуватися спеціальне обладнання відведення, подачі, підігріву та очищення води. Сюди слід забезпечити вільний доступ. Розміщувати водойму на верхніх поверхах строго заборонено. У приміщенні з басейном важливо підтримувати спеціальний режим температури і вологості для того щоб тут було безпечно і комфортно перебувати, крім того за рахунок цього знижується ступінь випаровування води. Оптимальне співвідношення, якщо температура повітря на 2-3 градуси вища за температуру води, яка повинна знаходитися в межах 24-26 градусів. Вологість повітря повинна відповідати 50-60%. Підвищена вологість викликає почуття задухи, знижена вологість призводить до пересихання слизових оболонок, що може спричинити застуду. У приміщеннях з басейном слід особливу увагу приділити належній вентиляції та електробезпеці. Зупинимося на головних перевагах облаштування басейну в будинку, які роблять проект будинку з басейном гідним вашого вибору:

  • Басейн в будинку - відмінний спосіб підтримувати себе у формі для дорослих і дітей
  • Регулярне плавання в басейні зміцнить імунітет.
  • Плавання - це один з кращих способів впоратися зі стресом.
  • Басейн у власному будинку - це постійний доступ до водних процедур незалежно від пори року і погоди.
  • Домашній басейн урізноманітнює ваше дозвілля - літні вечірки і плавання вночі - явні плюси для тих, у якого є свій басейн.
  • Басейн всередині будинку хороший тим, що за ним легше стежити і можна плавати незалежно від погоди.
  • Басейн сам по собі - дороге вкладення. Тому купити або побудувати будинок з басейном буде набагато дешевше, ніж купити сам басейн.

Обов’язково відзначимо, що приймаючи рішення будувати будинок з басейном, слід подбати про запобіжні заходи, бордюри і накриття. Відтепер ви несете відповідальність за дітей, друзів і сусідів, які будуть плавати в вашому басейні. Необхідно також використовувати відповідні хімічні речовини, щоб підтримувати PH-рівень води. Неправильне речовина може послужити причиною появи бактерій, водоростей.

Будівництво дерев’яного будинку з басейном

Коли заходиш в просторе, світле приміщення з басейном, наповненим чистою, прозорою водою, відразу відчуваєш прилив сил і бажання скоріше зануритися в цю казку. Усвідомлення того, що ця розкіш доступна тепер в будь-який момент, дає дивовижне відчуття - життя все-таки вдалося! Варто тільки прийняти рішення про будівництво будинку з басейном - ми зробимо так, щоб ваш дерев’яний будинок був саме таким, яким ви його уявляєте. Телефонуйте нам за номерами: +38 063 499 91 00 +38 097 012 38 52 (Viber; WhatsApp), замовляйте зворотний дзвінок або звертайтеся до онлайн консультанта на сайті. Вибирайте найцікавіші проекти будинків з басейном від справжніх майстрів дерев’яного домобудівництва «Домінант»!

Переглянуті проекти: