ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будиночки з бруса

Будиночки

Лекід1

Лекід1
Загальна площа: 36 м²
163 350 грн.

Континент2

Континент2
Загальна площа 51 м²
210 371 грн.

Лекід2

Лекід2
Загальна площа: 48 м²
202 020 грн.

Малюр

Малюр
Загальна площа 14 м²
56 607 грн.

Алегро

Алегро
Загальна площа 94,6 м²
240 233 грн.

Ірис

Ірис
Загальна площа 35,7 м²
113 336 грн.

Аля

Аля
Загальна площа 24 м²
92 333 грн.

Інфант2

Інфант2
Загальна площа: 41 м²
142 846 грн.

Дарах

Дарах
Загальна площа 87,2 м²
775 763 грн.

Конвалія

Конвалія
Загальна площа 30 м²
101 950 грн.

Байна

Байна
Загальна площа: 5,5 м²
26 834 грн.

Конфрет

Конфрет
Загальна площа: 88,6 м²
227 196 грн.

Баді

Баді
Загальна площа: 40 м²
112 775 грн.

Авінрус2

Авінрус2
Загальна площа 31,5 м²
113 366 грн.

Мисливський дім

Мисливський дім
Загальна площа 48 м²
212 498 грн.

Майла

Майла
Загальна площа: 24 м²
165 082 грн.

Марципан

Марципан
Загальна площа 20 м²
93 577 грн.

Алекс

Алекс
Загальна площа 40,8 м²
146 052 грн.

Лакум

Лакум
Загальна площа: 33 м²
85 105 грн.

Ритм

Ритм
Загальна площа 22,4 м²
87 811 грн.

Садовий або дачний будиночок - це зручна споруда, де можна відпочивати після втомливих садово-дачних робіт і зберігати сільгоспінвентар. Маленький будиночок можна облаштувати так, що в ньому можна буде навіть жити з комфортом протягом декількох днів. Найчастіше садові або дачні будиночки робляться з бруса, виходячи з економічності та екологічності цього матеріалу, а також швидкого зведення. Будиночки з бруса встановлюються за кілька днів як конструктор. Дерев'яний будиночок з оциліндрованих колод чи цільного, сухого, профільованого бруса буде радувати естетичним зовнішнім виглядом, і стане справжньою прикрасою ділянки.

Особливості конструціі і функціонал маєтків з брусу

Будиночки з бруса на дачі або в саду використовуються, як правило, в теплу пору року. Щоб побудувати літній дерев'яний будиночок, знадобиться оциліндрований брус з діаметром 160 мм або профільований брус 150*60 мм. Будиночки з бруса для полювання або риболовлі можуть активно використовуватися і в зимові холоди. У такому випадку для будівництва доцільно використовувати оциліндрований брус 200-220 мм або профільований брус 150*200 мм. Всі вони проектуються виходячи з функціонального призначення. Планування в більшості випадків передбачає лише одне приміщення для господарських потреб або затишну кімнату-студію з кухонною зоною і м'яким куточком. Приємним плюсом свого садового або дачного будиночка є можливість облаштування в ньому літньої тераси, яка може використовуватися як літня їдальня, затишний куточок для спілкування або самоти і улюблених занять на відкритому повітрі.

Історія появи і розповсюдження маєтків зі зруба

Поява будиночків, дачних і садових, відноситься до виникнення перших садових товариств в Німеччині XVII століття. Саме німці придумали дачний спосіб життя. У СРСР дачні будиночки почали будуватися в 30-х роках минулого сторіччя. Це були фанерні будинки з площею близько 16 м² і плануванням з двох кімнат - спальні та кухні. У 40-х роках дачні будиночки на державні гроші почали будувати чиновники самостійно. Після видання в 1949 році закону про колективне та індивідуальне садівництво заміська нерухомість у вигляді невеликих садових будиночків і дач отримала широке розповсюдження. Громадяни отримували садові ділянки від держави, на яких у той час будиночки будували з усього, що потрапляло під руку: фанери, залишків меблів і цегли з будівництв, бочок, контейнерів автобусів.

За останні кілька років ідея будівництва невеликих будинків для постійного проживання зібрала багато прихильників, особливо в США і деяких країнах Європи. Маленькі будиночки розміром в 25 - 75 м2 легко зводяться в будь-якій точці світу, їх роблять плаваючим по водоймах і навіть поміщають на деревах. Вони відкривають великий простір для фантазії, можуть бути дуже затишними, практичними і зручними. Крихітні будиночки з бруса стають все більш популярними для тих, хто не бажає платити більшу квартплату, прагне бути ближче до природи і жити простим спокійним життям.

Вартість обслуговування та експлуатації дерев'яних будиночків

Дерев'яний брус вважається ідеальним варіантом для споруди садового або дачного будиночка. Адже дерев'яні будиночки мають безліч переваг в порівнянні з аналогами з інших матеріалів, за рахунок яких знижується вартість їх обслуговування та експлуатації. Будиночки з бруса легкі і не вимагають складного фундаменту, можуть зводитися на пухкому грунті, «дихають» і здійснюють природний повітрообмін і вентиляцію всередині приміщень, прекрасно зберігають тепло, не вимагають додаткової обробки.

Роботи по фінішный шліфовці і фарбуванні відразу після установки дають можливість протягом наступних п'яти років не проводити ремонту та профілактику будиночка з бруса. Будиночки з бруса дуже довговічні і не заморочливі в обслуговуванні. Про обслуговування зрубів і довговічність дерев'яного будинку можна прочитати в нашій статті.

Роботи з фінішної лакофарбової обробки, що здійснюються досвідченими фахівцями «Домінант», збільшують термін експлуатації садового будиночка з бруса.

Ціни на будівництво будиночку з брусу

Будиночки з бруса коштують дешевше, ніж їх цегляні або бетонні аналоги, плюс дають можливість добре заощадити на фундаменті і обробних роботах. Ми пропонуємо будиночки з бруса за цінами, які самостійно встановлюємо як фірма-виробник без додаткових націнок від посередників.

Будівництво дерев'яного будиночка з бруса для саду або дачі нашою фірмою становить за ціною приблизно від 2836 грн/м².

Переглянуті проекти: