ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво бесідок закритого типу з брусу, ціна та проекти

Бесідки закритого типу

Тіффані

Тіффані
Загальна площа 74,3 м²
318 028 грн.

Хамелеон

Хамелеон
Загальна площа 17 м²
159 172 грн.

Донна

Донна
Загальна площа 15 м²
80 366 грн.

Еммі

Еммі
Загальна площа 8,01 м²
52 631 грн.

Лук`яна

Лук`яна
Загальна площа 32 м²
125 388 грн.

Боніта

Боніта
Загальна площа 16,3 м²
159 136 грн.

Шико

Шико
Загальна площа 40 м²
150 861 грн.

Дражена

Дражена
Загальна площа: 14,5 м²
47 519 грн.

Твіст

Твіст
Загальна площа 16 м²
112 352 грн.

Гарбі

Гарбі
Загальна площа: 36,5 м²
147 882 грн.

Чарина

Чарина
Загальна площа 21,6 м²
106 644 грн.

Барбекю

Барбекю
Загальна площа 37,12 м²
148 640 грн.

Болеро

Болеро
Загальна площа 72,5 м²
227 662 грн.

Текіджа

Текіджа
Загальна площа: 24 м²
168 595 грн.

Сніга

Сніга
Загальна площа: хххх м²
69 457 грн.

Тіффані2

Тіффані2
Загальна площа: 80 м²
193 211 грн.

Матільда2

Матільда2
Загальна площа: 40,5 м²
133 357 грн.

Переваги закритих альтанок

Закриті альтанки або альтанки зимового типу дуже функціональні і здатні збільшити сезон прийому гостей на будь-якій базі відпочинку. Тому закриті, всесезонні альтанки найчастіше використовуються в комерційних цілях. Крім того, зимова альтанка з бруса створює теплу атмосферу домашнього затишку на території вашого заміського будинку в будь-який час року і будь-яку погоду. Адже закрита альтанка по суті - це маленький, садовий будиночок або літня кухня. Тому відзначимо, що головною перевагою дерев'яної альтанки закритого типу виступає універсальність її застосування. Натуральний, екологічний матеріал виготовлення альтанки посприяє оздоровленню присутніх в ній гостей, додасть сил і подарує всім гарний настрій. Крім того, дерев'яний брус, з якого ми будуємо альтанки, радує око своєю природною красою, потребує мінімальної обробки, що дає можливість за вигідну вартість отримати чудове місце для відпочинку.

Проектування закритих альтанок

Проект закритої альтанки може одночасно послужити гостьовим будиночком, банкетним павільйоном або навіть у якості майстерні. Кожен проект альтанки закритого типу дарує чудову можливість відпочити або попрацювати, повеселитися в компанії друзів або усамітнитися за читанням улюбленої книги. При проектуванні альтанки з бруса, ми повністю враховуємо всі побажання наших замовників, вибір матеріалу, розміри, планування. Крім того, у нас є послуга по виїзду фахівця на ділянку споруди. Тобто, якщо є така необхідність чи ні можливості під'їхати до нас на виробництво в Житомирський район, с. Зарічани, наш фахівець під'їде до вас для обговорення всіх питань, що цікавлять і оформлення замовлення на будівництво альтанки зимового типу.

Особливості будівництва закритих альтанок

Головне, щоб до прибуття майстрів «Домінант», які будуть зводити на вашій ділянці зруб закритої альтанки, був уже готовий фундамент і підведена електрика. Наші співробітники встановлюють дерев'яні зруби зимових альтанок тільки на попередньо підготовлену основу і використовують в процесі складання конструкції електроінструмент. Мабуть, це основні особливості, з якими вам варто познайомитися до початку будівництва закритої альтанки-будиночка на вашій території.

Ціни на закриті альтанки

Ціна на будівництво закритої альтанки залежить від типу обраного матеріалу. Це може бути оциліндрована колода, сухий профільований брус або найтепліша технологія - подвійний брус з утепленням. Ця технологія дозволить економити на опаленні вашого закритого павільйону і отримати цілорічний комфорт усередині альтанки, незалежно від погоди і пори року. Завдяки різним технологіям виробництва і будівництва з бруса, ви можете вибрати і класичний дизайн альтанки зі зрубу, і модний мінімалізм або хай-тек, який легко створити, використовуючи сухий профільований брус. У будь-якому випадку ми постараємося, щоб закрита альтанка з бруса від майстрів «Домінант» стала перлиною вашої території. А невисока вартість виробу від виробника стане ще одним сильним аргументом на користь замовлення зимової альтанки у сучасного лідера дерев'яного будівництва «Домінант».

Переглянуті проекти: