ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Будівництво бесідок 4 на 4 метра з брусі, ціна та проекти

4 на 4

Хамелеон

Хамелеон
Загальна площа 17 м²
214 017 грн.

Аврора

Аврора
Загальна площа 11,83 м²
85 497 грн.

Твіст

Твіст
Загальна площа 16 м²
152 113 грн.

Віват

Віват
Загальна площа 16,5 м²
127 870 грн.

Мольфар

Мольфар
Загальна площа 16 м²
86 668 грн.

Едем

Едем
Загальна площа 16 м²
71 096 грн.

Амулет

Амулет
Загальна площа 18 м²
126 332 грн.

Хлада

Хлада
Загальна площа: 16 м²
88 946 грн.

Переваги бесідок 4 на 4 метри

Бесідка 4 на 4 метри - це одна з найпоширеніших архітектурних форм, адже вона так гармонійно вписується на територію заміського особняка, дачної ділянки, готельного або ресторанного комплексу. У ній дуже приємно проводити час в будь-який сезон. Немає нічого кращого, відпочинку на природі під навісом, куди не потраплять прямі соняшник промені або дощ. Гості неодмінно оцінять такий затишок.

Основними плюсами є те що вона:

  • недорога - за розумну плату ви отримаєте ексклюзивну бесідку для всієї родини;
  • екологічна - чисте і натуральне дерево - це гарантія безпеки всіх хто буде в ній перебувати;
  • комфортна - завдяки багатофункціональності вам буде дуже зручно в ній відпочивати.

Проектування бесідок 4 на 4 метри

Цікавою ідеєю для планування виступає квадратна форма і площа близько 16 метрів квадратних. Завдяки таким габаритам реально зробити літню кухню бесідку, невеликий садовий будиночок або бесідку з відкритою терасою будь-якого дизайну. Оглядовий майданчик велика, що відкриє прекрасний вид на всю ділянку. Також можливо зробити піднесення фундаменту, який без проблем буде утримувати всю конструкцію. Всередині можна поставити мангал, стіл і стільці або лавки з того ж дерева. Ідеальне місце для застілля і смачних обідів в колі сім'ї та друзів.

Фахівці побудують саме тієї проект, який вам більше подобається. Спорудять бесідку в найкоротші терміни, чим вас безсумнівно порадують.

Особливості будівництва бесідок 4 на 4 метри

Стіни такої споруди можуть бути як закритими так і відкритими. План будівництва цікавий тим, що всі стіни термоізольовані, і не потребують додаткового утеплення. Вікна великі, що добре відкриває коло огляду і дає можливість дихати свіжим повітрям.

Дерев'яний зруб найбільше підходить для такої споруди, його довговічність перевірена роками. Для будівництва вибирається оциліндрований або профільований брус, але в будь-якому виконанні бесідка буде виглядати добротно і впевнено.

Ціни на альтанки 4 на 4 метри

Дерев'яна бесідка з бруса будується на багато простіше, ніж з будь-якого іншого матеріалу, тому ціна лаконічна і повністю виправдана. Подальша експлуатація не вимагає багато витрат, тому що фінішні роботи проведені професіоналами на довго продовжать термін експлуатації. Близько п'яти років можна не переживати про погіршення матеріалів, а потім самостійно їх обробляти спеціальними засобами.

Переглянуті проекти: