ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Будівництво бесідок 3 на 6 метра з брусі, ціна та проекти

3 на 6

Донна

Донна
Загальна площа 15 м²
137 035 грн.

Боневіль

Боневіль
Загальна площа 16,5 м²
160 318 грн.

Переваги бесідок 3 на 6 метрів

Бесідка 3 на 6 метрів - це невеликий але багатофункціональний варіант літньої кухні, закритого будиночка, відкритої альтанки. Лаконічність і зручність такого споруди нікого не залишить байдужим. Даний проект можливо використовувати всі сезони, не боячись дощу, снігу, палючого сонця.

Перевагами виступає те, що вона:

  • недорога - вартість повністю задовольнить найвибагливішого замовника;
  • екологічна - можна не боятися захворіти або отримати алергію, адже бесідка споруджується тільки з екологічно чистої сировини.
  • красива - лаконічність і мінімалізм надають їй особливого шарму і загадковості.

Проектування бесідок 3 на 6 метрів

Планування залежить від індивідуальних побажань. Оскільки можна побудувати закриту або відкриту прямокутну бесідку. У першому випадку - буде добротний будинок з великими вікнами з оциліндрованих бруса, а в другому - в місце вікон виготовляються цікаві плетіння, одноразова дах і можливо зведення з профільованого дерева. Хоча, це лише передбачувані варіанти, які ви коригуєте на свій розсуд.

Великим плюсом такого проекту виступає можливість наявності мангала або мініатюрної кухні. Що так зручно для приготування смакоти і смаження соковитого м'яса. Ну і звичайно, якщо ви поставите стіл і стільці то отримаєте відмінне місце для застілля і чаювання.

Особливості будівництва бесідок 3 на 6 метрів

План будівництва досить простий, але це ніяк не впливає на його якість. Споруда з якісної теплоізоляцією не вимагає зовнішньої і внутрішньої обробки. Не обов'язково додавати додаткове утеплення. Фундамент міцний, легко утримає всю конструкцію на відносно м'якому грунті. Навряд чи коли-небудь з'являться просідання.

Дерев'яний брус найкраще рішення у виборі сировини для будівництва. Його якість незаперечна, ви отримаєте довговічну бесідку, яку не доведеться постійно ремонтувати, досить час від часу обробляти спеціальними засобами від грибка і комах.

Ціни на бесідки 3 на 6 метрів

Економічний і вигідний варіант бесідки з деревини має гідну ціну. Ви отримаєте індивідуальність, комфорт і затишок за невеликі гроші. Дизайн дозволяє втілити будь-які ідеї в оформленні весняної і внутрішньої сторони даної архітектури. Але особливим рішенням залишається натуральність дерева, округлі колоди виглядають так естетично. Що може бути краще запаху і виду такої природної і гармонійної краси?

Переглянуті проекти: