ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Будівництво бесідок 3 на 5 метра з брусі, ціна та проекти

3 на 5

Софі

Софі
Загальна площа 15 м²
69 485 грн.

Мелоді

Мелоді
Загальна площа 14,5 м²
87 611 грн.

Муза

Муза
Загальна площа 15 м²
120 121 грн.

Переваги альтанок 3 на 5 метрів

Альтанки 3 на 5 метрів - це зручне місце для укриття від палючих сонячних променів, проливного дощу або сильного вітру. Тут ви зможете спокійно посидіти з друзями, відсвяткувати будь-яку подію, влаштувати романтичну зустріч.

Особливістю цих альтанок є те, що вони:

  • недорогі - вартість будівництва виступає як приємний бонус, адже ви вельми заощадите;
  • екологічні - чистий матеріал виступає заставою здоров'я рідних для вас людей;
  • красиві - неперевершений зовнішній вигляд альтанки змусить вас поглянути по-новому на забудови з дерева.

Також виконується декоративна функція такого проекту - важливий елемент ландшафтного дизайну, прикраса архітектури заміської ділянки. Важливо розташувати альтанку так, що б відкривався хороший кругозір.

Проектування альтанок 3 на 5 метрів

План споруди базується на визначенні загальної площі, в даному випадку, це близько 15 метрів квадратних. Такого розміру достатньо для вирішення питання розміщення великої кількості гостей в майбутньому.

Планування дозволяє вибудувати стандартну класику або сучасну зону дозвілля. Залежить це виключно від побажань замовника. Усередині поставте обідній стіл і лавки, і ви завжди зможете пообідати або випити чаю на свіжому повітрі.

Особливості будівництва альтанок 3 на 5 метрів

Для будівництва альтанки вибирається тільки якісний дерев'яний брус, він повинен виглядати світлим, без пошкоджень і темних відтінків. Професіонали завжди допоможуть з вибором зрубу. Цікавим бонусом можна запропонувати спеціально відведене місце для мангалу, що так сподобається багатьом любителям запеченого м'яса.

Зовнішній фасад робиться під індивідуальні побажання - плетені стіни виглядають витончено і цікаво. Або посадити навколо альтанки квіти і плетуться рослини, повісити фіранки з легкої та прозорої тканини. Одним словом, ви маєте право застосовувати будь-які дизайнерські рішення, вони будуть завжди до речі.

Ціни на альтанки 3 на 5 метрів

Ви побудуєте альтанку досить легко і швидко, і ціна буде прийнятною. Все завдяки натуральному матеріалу, обраного для зведення даної архітектурної задумки, і звичайно, виконаній роботі, адже вона виконана професійно.

Довгі роки можна не боятися просідання, старіння і погіршення вашого улюбленого місця для посиденьок з друзями. Правильно підібраний брус прослужить досить довго, а якщо його іноді обробляти спеціальними засобами, то зовсім цілу вічність.

Переглянуті проекти: