ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Будівництво бесідок 3 на 4 метра з брусі, ціна та проекти

3 на 4

Маргаритка

Маргаритка
Загальна площа 13,53 м²
79 808 грн.

Класика

Класика
Загальна площа 12,02 м²
92 646 грн.

Метелик

Метелик
Загальна площа 14,5 м²
86 136 грн.

Північна

Північна
Загальна площа 15,8 м²
157 581 грн.

Смородина

Смородина
Загальна площа 13,7 м²
121 486 грн.

Руна

Руна
Загальна площа: 13,5 м²
127 871 грн.

Переваги бесідок 3 на 4 метри

Бесідки 3 на 4 метри - це неперевершений варіант для відпочинку і святкування будь-яких свят. Можливе використання на дачній ділянці, на території заміського особняка і в комерційних цілях, тобто для різних ресторанних або готельних комплексів. Такий проект припаде до смаку багатьом людям, через те, що дані альтанки - недорогі, завдяки вартості будівельного матеріалу; екологічні - чистота і натуральність деревини не викличе жодних сумнівів; затишні - таке зручне розташування припаде до смаку вашим друзям.

Проектування бесідок 3 на 4 метри

Планування продуманe так, що на невеликій ділянці реально розташувати великий будиночок з хорошою площею, близько 12 метрів квадратних. Фасад може бути як закритим так і відкритим. Дерев'яний зруб ідеальне рішення у виборі базового матеріалу для споруди. Вибір робиться на користь чистого, світлого бруса, без сколів, синіх або зелених плям, пошкоджень комахами.

План зведення досить простий, якщо будуть дотримані всі розв'язні норми. На міцному фундаменті зводиться вся конструкція, завершенням виступає крита дах тієї форми, яку побажав замовник.

Досить зробити широкий ґанок, відкритті стіни, чотиригранну дах і ще багато іншого. Все залежить тільки від ваших побажань, і того кінцевого результату, який ви собі уявляєте.

Особливості будівництва альтанок 3 на 4 метри

Вся принадність будівництва бесідки полягає в розмаїтті можливих варіантів конструкції. Можливо зведення ганку, плетених стін, багатогранної даху, поєднання двох видів бруса - оциліндрованих і профільованого.

Деталі обробляються антисептиком, можна не боятися погіршення стану деревини або поширення цвілі і грибків. Основною рекомендацією буде лише те, що з часом обробку спеціальними засобами потрібно повторювати. Купити їх можна в спеціалізованих магазинах. Піде мінімальний час для виконання завдання, а результат буде приголомшливим.

Ціни на альтанки 3 на 4 метри

В основному ціна на таку альтанку дуже лояльна. Ви заощадите на тому, що з самого спочатку виберете натуральні матеріали і довірите це завдання професіоналам.

Що стосується дизайну, то тут дозволено задіяти будь-які ваші ідеї. Але найлегшим і безпрограшним варіантом виступає чиста класика. Адже дерево виглядає чудово в будь-якій архітектурі. Навколо альтанки посадіть квіти, що плетуться рослини і отримаєте чудовий куточок живої природи, з красивим видом, п'янкими запахами. Жоден з ваших гостей не залишиться байдужим і сповна оцінить смаки господарів.

Переглянуті проекти: