ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

Будівництво бесідок 3 на 3 метра з брусі, ціна та проекти

3 на 3

Еммі

Еммі
Загальна площа 8,01 м²
89 278 грн.

Сьюзі

Сьюзі
Загальна площа 12,3 м²
74 596 грн.

Бесіда

Бесіда
Загальна площа 8,07 м²
52 392 грн.

Ажур

Ажур
Загальна площа 12,3 м²
77 053 грн.

Селена

Селена
Загальна площа 7,95 м²
69 441 грн.

Джерело

Джерело
Загальна площа 12,3 м²
120 922 грн.

Віват2

Віват2
Загальна площа: 7,8 м²
102 729 грн.

Елеста

Елеста
Загальна площа: 9,9 м²
78 883 грн.

Переваги бесідок 3 на 3 метри

Бесідки 3 на 3 метри - це те місце сімейного відпочинку на природі, яке підійде для сімейного проведення часу. Конструкція ідеально впишеться в ландшафтний дизайн вашого заміського будинку.

Площа і розміри розраховані на велику кількість людей. Реально можливо використовувати безліч варіантів зовнішнього фасаду такої бесідки - класичний дерев'яний вид, плетені стіни, порослі живими рослинами боку. Фантазувати можна не обмежена. Адже будь-яке дизайнерське рішення піде на користь даній архітектурній будові.

Особливими перевагами виступає те, що бесідка:

  • недорога - вартість невелика, завдяки використанню дерева;
  • екологічна - натуральні матеріали несуть повну безпеку для здоров'я всієї родини;
  • красива - дерев'яна бесідка виглядає естетично і чудово, ваші друзі неодмінно оцінять таку особливу індивідуальність.

Проектування бесідок 3 на 3 метри

Планування бесідки полягає в квадратних формах. А ще її можна побудувати закритого або відкритого типу, що само по собі дуже зручно. Відкритий варіант підходить для дозвілля в теплі весняні або літні дні, а закритий - для використання цілий рік, досить поставити меблі та обігрівачі, то там можливо спокійно проводити і зимові вечори.

Проект таких розмірів дає нам близько 9 квадратних метрів. Цього достатньо для розміщення обіднього столу по центру, і безліч дерев'яних лавок або стільців. Зруб буде повністю поєднуватися з такими меблями.

Можна зробити широкий ґанок, відкриті стіни, чотиригранний дах і ще багато іншого. Все завис тільки від ваших побажань, і того кінцевого результату, який ви собі уявляєте.

Особливості будівництва бесідок 3 на 3 метри

Дерев'яний брус - це практичний матеріал і прослужить досить довго. Він може бути як оциліндрованим, так і профільованим. Будівництво бесідки не займе багато часу і фізичних витрат. План споруди вибирається індивідуально, зовні реально зробити витончений фасад з плетіння або класично викласти бруси, а хочете, поєднуйте те й інше.

Ціни на бесідки 3 на 3 метри

Ціна настільки лояльна, наскільки це тільки можливо. За помірну суму ви отримаєте місце для дозвілля та розваг вас і ваших рідних. І будете завжди відчувати тільки позитивні емоції від чаювання, смачних шашликів, задушевних розмов в такий чудернацький альтанці.

Переглянуті проекти: