ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Бесідки з дерева

Бесідки

Тіффані

Тіффані
Загальна площа 74,3 м²
318 028 грн.

Хамелеон

Хамелеон
Загальна площа 17 м²
159 172 грн.

Донна

Донна
Загальна площа 15 м²
80 366 грн.

Маргаритка

Маргаритка
Загальна площа 13,53 м²
47 951 грн.

Еммі

Еммі
Загальна площа 8,01 м²
52 631 грн.

Грімм

Грімм
Загальна площа: 22,5 м²
72 546 грн.

Лук`яна

Лук`яна
Загальна площа 32 м²
125 388 грн.

Теремок

Теремок
Загальна площа: 4,4 м²
13 979 грн.

Шико

Шико
Загальна площа 40 м²
150 861 грн.

Сьюзі

Сьюзі
Загальна площа 12,3 м²
44 958 грн.

Полісся

Полісся
Загальна площа 150 м²
203 564 грн.

Чареш

Чареш
Загальна площа: 35,1 м²
121 054 грн.

Боневіль

Боневіль
Загальна площа 16,5 м²
94 021 грн.

Дражена

Дражена
Загальна площа: 14,5 м²
47 519 грн.

Класика

Класика
Загальна площа 12,02 м²
54 334 грн.

Кактус

Кактус
Загальна площа 30,5 м²
126 425 грн.

Твіст

Твіст
Загальна площа 16 м²
112 352 грн.

Матільда

Матільда
Загальна площа 40,8 м²
116 610 грн.

Гарбі

Гарбі
Загальна площа: 36,5 м²
147 882 грн.

Ундіна

Ундіна
Загальна площа 40 м²
86 047 грн.

Найпоширенішою серед малих архітектурних форм, безсумнівно, є дерев'яна бесідка, яка легко і гармонійно вписується в архітектуру заміської ділянки. Затишні бесідки з дерева забезпечують приємне проведення часу на природі і створюють комфорт на присадибній території. Ми пропонуємо оригінальні дерев’яні бесідки з оциліндрованої колоди та профільованого бруса у великій різноманітності. На сайті можна подивитися готові бесідки з дерева, розміри забудови, ціни. Замовте будівництво бесідки з бруса в компанії «Домінант», і у вас з'явиться задушевне місце, де так приємно говорити про життя, милуватися природою і просто відпочивати.

Особливості конструкції і функціональність бесідки з дерева

Дерев’яні бесідки становлять гарне укриття від сонця або дощу, служать місцем для відпочинку на свіжому повітрі і прикрашають сад. Найчастіше садові бесідки облаштовуються лавками і столом. Щоб зробити ділянку біля будинку особливою за допомогою бесідки, на етапі вибору корисно переглянути фото і почитати відгуки про різні бесідки, проекти, що вже були реалізовані. Сучасні матеріали і технології будівництва дозволяють створювати проекти бесідок різноманітної форми та розмірів з хорошою функціональністю. Бесідки з бруса можуть бути відкритими і закритими, заскленими, квадратними, шести- і восьмигранними. Вони можуть входити до складу основного житлового приміщення або стояти окремо в глибині дачної ділянки. Функціонально дерев'яні бесідки підходять для відпочинку і застіль. Також бесідка з бруса може послужити у якості кухні або банкетного залу в комплексі відпочинку. В бесідці можна організувати місце для хобі, встановити більярд або спортзал. Обмежень у застосуванні бесідки з дерева не існує, головне, щоб вона була міцною і красивою. Обов'язково подивіться фото садових бесідок в нашій галереї, де можна побачити багато варіантів їх виконання.

Вартість обслуговування та експлуатація дерев'яної бесідки

Дерев'яна бесідка з брусу зводиться простіше, ніж кам'яна або цегляна, і виглядає красиво, не вимагаючи трудомістких оздоблювальних робіт. Обслуговування бесідки не принесе багато клопоту і зайвих витрат, в ній буде затишно і влітку, і взимку. Фінішне обробне фарбування відразу після монтажу продовжить термін експлуатації бесідки. Подальше профілактичне фарбування та шліфування знадобиться не раніше, ніж через п'ять років.

Фінішні оздоблювальні роботи, професійно виконувані досвідченими фахівцями «Домінант»,

збільшують термін експлуатації дерев'яної бесідки з брусу.

Ціни на будівництво бесідки з бруса

Бесідку з бруса не потрібно встановлювати на масивний фундамент, вона не вимагає масштабних оздоблювальних робіт. Тому ціна дерев'яної бесідки в кілька разів нижче, ніж аналогічної конструкції з будь-якого іншого матеріалу. Ми самостійно виготовляємо бесідки з дерева, ціни на виготовлену продукцію формуємо без посередників як фірма-виробник. У нас можна купити готову бесідку з бруса і доставити її на місце установки. Замовляючи дерев'яну альтанку в компанії «Домінант», можна розраховувати на мінімальну вартість від 1352 грн/м2.

Переглянуті проекти: