ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво баз відпочинку з бруса

Бази відпочинку

Лекід1

Лекід1
Загальна площа: 36 м²
163 350 грн.

Лекід2

Лекід2
Загальна площа: 48 м²
202 020 грн.

Бальдар

Бальдар
Загальна площа: 41,8 м²
145 711 грн.

Лейрим

Лейрим
Загальна площа: 88,2 м²
214 420 грн.

Інфант2

Інфант2
Загальна площа: 41 м²
142 846 грн.

Конфрет

Конфрет
Загальна площа: 88,6 м²
227 196 грн.

Баді

Баді
Загальна площа: 40 м²
112 775 грн.

Аторіс

Аторіс
Загальна площа: 72 м²
178 913 грн.

Лакум

Лакум
Загальна площа: 33 м²
85 105 грн.

Марадона

Марадона
Загальна площа 260 м²
698 694 грн.

Кенді

Кенді
Загальна площа 27,5 м²
96 559 грн.

Жако

Жако
Загальна площа 31,5 м²
97 155 грн.

Манарда

Манарда
Загальна площа 125,8 м²
362 270 грн.

Променад3

Променад3
Загальна площа: 231 м2
591 995 грн.

Лоана

Лоана
Загальна площа: 103,5 м²
327 746 грн.

Затишок2

Затишок2
Загальна площа: 113,8 м²
370 468 грн.

Сосновий бор

Сосновий бор
Загальна площа 104 м²
373 996 грн.

Променад

Променад
Загальна площа 71,5 м²
231 783 грн.

Леро

Леро
Загальна площа: 24 м²
135 572 грн.

Бригантина

Бригантина
Загальна площа 114 м²
458 286 грн.

База відпочинку являє собою комплекс з гостьових будиночків та інших споруд для розміщення, харчування, розваги та відпочинку гостей і туристів. Будівництво бази відпочинку з бруса обов'язково стане успішним і принесе власнику прибуток, якщо вона буде функціональною, естетично привабливою і виконаною з високотехнологічного і екологічно чистого матеріалу. Компанія «Домінант» пропонує широкий вибір гостьових будинків і котеджів з оциліндрованої колоди і профільованого бруса. Будівництво комерційних об'єктів з бруса займає значне місце серед інших напрямків нашої діяльності. Тому за роки нашої роботи у нас сформувалася безліч готових проектів для будівництва бази відпочинку з бруса будь-яких розмірів споруди і ми успішно розробляємо індивідуальні проекти різної складності.

Будівництво бази відпочинку з бруса - це і вигідне вкладення капіталу в бізнес-ідею, і відмінний, а найголовніше здоровий відпочинок для туристів. Бази відпочинку з бруса приваблюють клієнтів своєю природною красою і естетикою і прекрасно виправдовують себе як комерційні об'єкти, особливо в курортній зоні, наприклад біля моря або в гірській місцевості. Дерев'яні котеджі нагадують відвідувачам казкові будиночки, відносять до історичних коренів, наближають до природи. Досвід свідчить, що для туристів з-за кордону бази відпочинку з бруса виглядають набагато привабливіше, ніж стандартні будови з каменю і бетону.

Стилістика та архітектурні форми баз відпочинку

Плануючи будівництво бази відпочинку з бруса необхідно подбати про її вдале місце розташування і про організацію комплексу зручностей і розваг для гостей у вигляді додаткових будівель кафе, лазень, літніх павільйонів, альтанок. Широкий вибір проектів додаткових будівель для бази відпочинку з бруса також пропонується нашою виробничо-будівельною компанією. Дерев'яний брус - це універсальний матеріал, який дозволяє втілювати в життя комплексні рішення і різнопланові споруди. База відпочинку з бруса здатна прикрасити собою будь-яку місцевість і одним своїм виглядом залучати безліч гостей. Дерев'яний брус наповнює будівлі неповторною атмосферою тепла, чистоти і комфорту, у таку атмосферу постійно захочеться повертатися.

Вартість обслуговування бази відпочинку

Будиночки з бруса для гостей бази відпочинку зводяться швидко і недорого, не вимагають дорогих оздоблювальних робіт і після будівлі відразу придатні до експлуатації. Гостьові будиночки з бруса завдяки відмінним теплоізоляційним характеристикам деревини дозволяють економити кошти на опаленні. Фінішне обробне фарбування, відразу після установки зрубу, продовжує термін його експлуатації. Подальше профілактичне фарбування і шліфування рекомендується проводити не раніше, ніж через п'ять років. Про довговічність дерев'яного будинку і способи продовження його терміну служби читайте докладно в статті.

Фінішна обробна фарбування, відразу після установки зрубу, продовжує термін його експлуатації. Подальшу профілактичну фарбування і шліфування рекомендується проводити не раніше, ніж через п'ять років. Про довговічність дерев'яного будинку і способи продовження його терміну служби читайте докладно в статті.

Проведення робіт по обслуговуванню, обробці і обробці зрубів фахівцями компанії «Домінант», що володіють великим практичним досвідом, збільшує термін експлуатації споруди.

Ціни на будівництво баз відпочинку зі зрубу

Замовте будівництво бази відпочинку з бруса у виробничо-будівельної компанії «Домінант», і вас ніколи не розчарує якість будівлі і її ціна. Ціни на будівництво бази відпочинку з бруса нашої виробничої компанією формуються безпосередньо нами як виробником без участі і націнок посередників, тому є найдоступнішими. Ціни на будівництво бази відпочинку з бруса в базовій комплектації і планування внутрішніх приміщень знаходяться на кожній сторінці із запропонованими проектами. Курортний будиночок «Кенді», виконаний з оциліндрованого бруса буде коштувати від 4009 грн/м2. Ціна споруди великого готелю «Клеопатра» площею 1100,5 м2 з аналогічного матеріалу для великої бази відпочинку складе від 3008 грн/м2.

Переглянуті проекти: