ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Будівництво банкетних залів з бруса

Банкетний комплекс

Грімм

Грімм
Загальна площа: 22,5 м²
72 546 грн.

Августін

Августін
Загальна площа 397,1 м²
1 574 667 грн.

Драгут

Драгут
Загальна площа: 30,3 м²
155 190 грн.

Фрадлі

Фрадлі
Загальна площа: 45 м²
131 156 грн.

Болеро

Болеро
Загальна площа 72,5 м²
227 662 грн.

Фрадлі2

Фрадлі2
Загальна площа: 45 м²
137 747 грн.

Браель

Браель
Загальна площа: 388,5 м²
885 482 грн.

Поляна

Поляна
Загальна площа: 60 м²
129 961 грн.

Тіффані2

Тіффані2
Загальна площа: 80 м²
193 211 грн.

Мілларі

Мілларі
Загальна площа: 170 м²
435 762 грн.

Монастирська Трапезна

Монастирська Трапезна
Загальна площа: 127,6 м²
315 919 грн.

Малбор

Малбор
Загальна площа: 180,8 м²
399 299 грн.

Фана

Фана
Загальна площа: 76,4 м²
181 552 грн.

Частувальня

Частувальня
Загальна площа: 330 м²
981 454 грн.

Шеррі

Шеррі
Загальна площа: 105,6 м²
404 611 грн.

Гостин

Гостин
Загальна площа: 88,9 м²
373 411 грн.

Териель

Териель
Загальна площа: 75,4 м²
192 237 грн.

Міонора

Міонора
Загальна площа: 343,7 м²
791 426 грн.

Естіна

Естіна
Загальна площа: 41,5 м²
131 871 грн.

Банкетний зал - це спеціальне приміщення для проведення званих обідів або урочистих вечерь, які влаштовуються на честь певної людини або події. Такий святковий захід дає можливість зануритися в особливу атмосферу радості і спілкування, чому великою мірою сприяє місце проведення свята. Банкетний зал з бруса повною мірою занурює в затишок і тепло, створювані дерев'яними стінами. Будівництво банкетних залів з бруса для проведення різних урочистостей, весіль, святкових заходів, корпоративів особливо популярно сьогодні, так як розкішний дерев'яний екстер'єр банкетного залу надає закладу ексклюзивний стиль і додає престижу.

Стилістика и архітектурні форми банкетних залів з дерева

Банкетний зал з природних матеріалів, оциліндрованої колоди або профільованого бруса, стане гордістю банкетного комплексу і вигідно підкреслить всі інші споруди. Такий універсальний матеріал, як дерево, мальовничо вписується в будь-який природний ландшафт. Банкетний зал з бруса може бути самостійним приміщенням, а може бути частиною банкетного або ресторанно-готельного комплексу. Найчастіше будівництво банкетних залів з бруса означає споруду окремих приміщень для урочистих застіль. Виробничо-будівельна фірма «Домінант» пропонує комплексне будівництво банкетних залів і комплексів, куди можуть входити такі додаткові споруди як альтанки, літні павільйони, альтанки, перголи, садові меблі для створення повного комплексу умов для повноцінного відпочинку гостей.

Ми виконуємо повний виробничий цикл зведення споруд з бруса. Виготовлення дерев'яних конструкцій за ретельно розробленим нашими фахівцями проектом відбувається з урахуванням всіх технологічних вимог і стандартів на високоточному деревообробному обладнанні. Це дозволяє нам здійснювати комплексне будівництво банкетних залів з бруса будь-якої складності і розмірів споруди з красивими багаторівневими фасадами, внутрішніми двориками і літніми верандами. Оригінальні проекти банкетних комплексів, розроблені нашим проектним відділом, дивіться у цьому розділі.

Вартість обслуговування банкетного залу із брусу

Будівництво банкетних залів з бруса відбувається швидко і не вимагає значних капіталовкладень. Подальше обслуговування та експлуатація споруди не принесе особливих турбот, завдяки невибагливості деревини і відсутності необхідності масштабних оздоблювальних робіт. Тому будівництво банкетних залів з бруса являє собою дуже перспективну бізнес-ідею. Фінішні оздоблювальні роботи по закінченню споруди банкетного залу продовжують термін його експлуатації. Після цього профілактичне шліфування та фарбування може здійснюватися через п'ять років при необхідності. Про обслуговування зрубу і способи продовження терміну його експлуатації рекомендуємо прочитати статтю довговічність дерев'яного будинку.

Оздоблювальні роботи, що професійно проводяться фахівцями виробничо-будівельної фірми «Домінант», збільшують термін експлуатації банкетного залу.

Ціни на будівництво банкетного комплексу з бруса

Наш багаторічний практичний досвід проектування і будівництва банкетних залів є запорукою бездоганної реалізації кожного проекту. У підсумку всі вимоги замовника повністю задовольняються, і гості приходять у захват від відвідування побудованих нами банкетних комплексів. Замовляйте будівництво банкетних залів з бруса у виробничо-будівельної компанії «Домінант», і будьте впевнені у високій якості, точному дотриманні встановлених термінів та оптимальній вартості споруди. Ціни на будівництво банкетних залів в базовій комплектації і планування внутрішніх приміщень дивіться на сторінках з проектами. Мінімальна вартість споруди банкетного залу становить від 3965 грн/м2.

Переглянуті проекти: