ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    

Проектування дерев'яних будинків з брусу

Всі проекти

Велія

Велія
Загальна площа: 189,1 м²
1 435 509 грн.

Теремок

Теремок
Загальна площа: 4,4 м²
13 979 грн.

Кроша

Кроша
Загальна площа: 4,1 м²
17 884 грн.

Мокко

Мокко
Загальна площа 2,3 м²
18 612 грн.

Байна

Байна
Загальна площа: 5,5 м²
26 834 грн.

Коляда

Коляда
Загальна площа 4,2 м²
28 018 грн.

Барбарис

Барбарис
Загальна площа 4 м²
28 425 грн.

Бесіда

Бесіда
Загальна площа 8,07 м²
31 682 грн.

Бонбі

Бонбі
Загальна площа: 14,5 м²
35 074 грн.

Малюк

Малюк
Загальна площа 6 м²
35 317 грн.

Беанна

Беанна
Загальна площа: 7,8 м²
39 236 грн.

Селена

Селена
Загальна площа 7,95 м²
40 725 грн.

Софі

Софі
Загальна площа 15 м²
40 750 грн.

Едем

Едем
Загальна площа 16 м²
41 695 грн.

Сьюзі

Сьюзі
Загальна площа 12,3 м²
44 958 грн.

Ажур

Ажур
Загальна площа 12,3 м²
46 299 грн.

Дражена

Дражена
Загальна площа: 14,5 м²
47 519 грн.

Маргаритка

Маргаритка
Загальна площа 13,53 м²
47 951 грн.

Пікнік

Пікнік
Загальна площа 18,09 м²
48 292 грн.

Берхід

Берхід
Загальна площа: 11,3 м²
49 711 грн.

Проектування є дуже важливим етапом будівництва будинку, під часякого візуалізується майбутня споруда, визначаються технічні деталі, і розраховується вартість споруди.

Протягом багатьох років ми створюємо нові проекти дерев'яних будинків та інших споруд з бруса і втілюємо їх у реальне життя. День у день до нас звертаються з бажанням скласти проект свого будинку, а ми реалізуємо побажання замовників за всіма будівельним правилам. У результаті великого практичного досвіду проектування у нас сформувалася велика база готових проектів в кількості близько півтисячі, де пропонуються цікаві рішення для споруд з бруса. Сучасні технології будівництва відкривають безліч можливостей для проектування дерев'яного будинку будь-якої архітектурної форми і стилю, від традиційної класики до футуристичного модерну. При всьому цьому розмаїтті, всі проекти дерев'яних будинків, розроблені нашими досвідченими фахівцями, однаково гармонійно вписуються в будь-який природний і міський ландшафт.

Індивідуальні і типові проекти дерев'яних будинків

Уявіть свій майбутній будинок: що ви бачите перед собою прокидаючись, звідки світить сонце протягом дня, де граються діти, куди ви запросите гостей? Можливо, ви побачите домашній затишок і комфорт майбутнього вогнища в одному з готових типових проектів нашого каталогу? Цілком може бути, що вибираючи відповідний типовий проект, у вас з'являться свої цікаві ідеї, які можна буде реалізувати в індивідуальному проекті будинку. Ми із задоволенням розробимо ексклюзивний проект будинку з бруса, взявши до уваги всі ваші побажання і бюджет. Типові проекти вигідні, тому що не потрібно витрачати час на їх розробку. При замовленні будівництва, готовий проект будинку нашою фірмою пропонується безкоштовно! На сайті є півтисячі готових проектів будинків і котеджів, серед яких дуже ймовірно підібрати найбільш відповідний варіант, який повністю адаптується під індивідуальні вимоги замовника.

Проектування будинків і житлових будов

Будинок з бруса відрізняється довговічністю, він століттями може служити багатьом сімейним поколінням, тому проектування дерев'яних будинків з бруса і житлових споруд займає особливе місце в нашій діяльності. Наші проекти будинків і житлових будов відрізняються ефектним зовнішнім виглядом і продуманим внутрішнім плануванням, де у кожного домочадця є свій особистий простір. Проектуючи постійне житло, ми розуміємо, що створюємо добротний і комфортний будинок, що відображає спосіб життя та уподобання господарів. У нас ви знайдете одноповерхові будинки з бруса, двоповерхові проекти дерев'яного будинку, триповерхові проекти, будинки з бруса з мансардою, терасою, гаражем, сауною. За довгі роки плідної роботи ми проектували і будували будинки і дачі, садові будиночки, садиби, розкішні особняки і вілли, а також студії, дуплекси і таунхауси, готові проекти яких у великій різноманітності пропонуються на сайті.

Проектування комерційних будов

Комерційні будови з бруса залучають клієнтів природною красою і особливою затишною атмосферою, яку можуть створити тільки дерев'яні стіни. Як показує досвід, оригінальний дерев'яний екстер'єр комерційного об'єкта свідчить про яскраву індивідуальності власника і підвищує престиж будівлі. Тому втілення бізнес ідей в дерев'яному брусі стало таким популярним. Нам вдалося сформувати велику базу оригінальних проектів дерев'яних офісів, кафе, ресторанів, банкетних залів, готелів, баз відпочинку, магазинів і кіосків. Здійснюючи проектування комерційних будівель, ми застосовуємо оригінальні і свіжі рішення. Всі наші проекти комерційних об'єктів з бруса здатні прикрасити собою будь-яку місцевість і одним своїм виглядом залучати відвідувачів, тому являють собою найбільш вигідний варіант для капіталовкладення.

Проектування садових і господарських будівель

Ми знаємо, як красиво і функціонально облаштувати заміську ділянку, гармонійно об'єднавши всі елементи ландшафтного дизайну в одне стильове рішення. Кваліфіковані фахівці «Домінант» здійснюють проектування садових і господарських будівель, які здатні оживити і урізноманітнити ділянку поруч з будинком, перетворюючи її на витвір мистецтва за короткі терміни.

Комплексне облаштування заміської ділянки значно економить бюджет і оптимізує витрати на споруду житла і дизайн прилеглої території. І ми з радістю надаємо таку чудову можливість, вибирайте: лазні, гаражі, альтанки, альтанки, павільйони, кухні.

Проектування храмів і каплиць

Вишукана і в той же час проста краса дерев'яного храму відображає всю велич і самобутність нашого народу. Будівництво дерев'яних церков є сполучною ланкою між сформованими традиціями, підвалинами в суспільстві і духовним світом, тому ми з особливим трепетом представляємо наші проекти культових споруд з бруса: церкви, каплиці і трапезні.

Здійснюючи проектування храмів і каплиць, ми керуємося тим, що кожен проект церкви повинен ототожнювати догми і канони Божественного влаштування відповідно до духовних традицій і цінностей православної культури. У будівництві дерев'яних церков ми виходимо зі сформованих протягом столітть традицій, які ми поєднуємо із застосуванням новітніх сучасних технологій, що гарантують якість споруд.

Наш багатий практичний досвід проектування та будівництва дерев'яних будинків свідчить про те, що кожному живеться і працюється найкраще, перебуваючи в гармонії з собою і природою. Тому ми проектуємо та будуємо будинки з бруса так, щоб вони гармонійно вливалися в навколишню природу, а також були індивідуальними і неповторними, як будь-який живий організм. Ми прагнемо, щоб наші будинки тільки покращували якість життя і здоров'я своїх домочадців, а також оточуючий комфорт.

Переглянуті проекти: