ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

fsc
часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Будуємо котедж з дерева по типовому проекту «Манвіна»

Будівлі «Домінант» в Україні, Будівництво готових проектів «Домінант»

Абсолютно всі проекти, розроблені архітекторами «Домінант», відповідають найвибагливішим запитам щодо комфорту, зручного планування і співвідношення ціна/якість. Тому багато хто з типових проектів нашого каталогу будівель постійно знаходяться в топі продажів. Вони швидко реалізуються без жодних змін і додаткових побажань з боку клієнтів. До постійно затребуваних проектів належить оциліндрований котедж «Манвіна» з дуже зручним, сімейним плануванням, що включає три спальні. Уже вкотре реалізуємо цей неймовірно привабливий і затишний будиночок і тому вважаємо його гідним вашого пильної уваги.

Планування котеджу «Манвіна» з трьома спальнями

котедж «Манвіна»

Що в першу чергу приваблює клієнтів в котеджі «Манвіна»? Коли ви відкриєте сторінку з проектом в каталозі «Домінант», то побачите, що в самій назві вже видно переваги споруди у вигляді габаритних розмірів 6,8 на 7,8 м, які чудово підходять для стандартної ділянки землі. Також з назви видно, що в будиночку є три спальні, а значить для кожного члену родини знайдеться свій затишний куточок для відпочинку й усамітнення. Відразу під картинкою будиночка показані ціни і розписана комплектація. Дуже важливо розуміти, що отримуєш за вартість базової комплектації зазначену на сайті.

стоимость базовой комплектации

Тому ми показуємо на кожній сторінці дерев'яного будиночка, що у вартість включається дерев'яний зруб плюс його монтаж. Так ось проект «Манвіна» з трьома спальнями можна побудувати з колод діаметром 200 мм набагато дешевше, ніж аналогічний за площею і плануванням будинок з трьома спальнями «Альвін». Така різниця в ціні через оптимізацію проекту «Манвіна» по перегородках (тут вони виконуються каркасним методом, який дешевше масиву деревини). Крім того, другий поверх в будиночку «Манвіна» знаходиться повністю під скатами покрівлі. Тоді як у проекті «Альвин» бачимо півтора поверхи. Отже, буквально з першого погляду визначаємо переваги будиночка «Манвіна» по компактності, плануванню та вартості, не кажучи вже про зовнішню привабливість і колорит дерев'яного котеджу з натурального дерева.

Планировка коттеджа «Манвина» Планировка коттеджа «Манвина»

Якщо докладніше розглядати всі переваги планування котеджу «Манвіна», то зазначаємо, що на площі 106,4 м2 спроектовані перший і мансардний поверх. Це означає, що в будиночку сплановано максимум корисної житлової площі. Перший поверх включає простору кухню-студію, санвузол і маленьку спальню розміром 6,7 м2. Другий поверх володіє ще двома спальнями, вітальнею, коридорчиком і балконом. Причому спальні на другому поверсі котеджу «Манвіна» сплановані таким чином, що не мають суміжних перегородок. Це додає комфорту мешканцям будиночка, які не заважатимуть один одному, перебуваючи у себе в кімнатах.

котедж «Манвіна» котедж «Манвіна»
котедж «Манвіна» котедж «Манвіна»
котедж «Манвіна» котедж «Манвіна»
котедж «Манвіна» котедж «Манвіна»
котедж «Манвіна» котедж «Манвіна»

Вкотре ми реалізуємо будиночок «Манвіна» для господаря, який гідно оцінив всі переваги даного проекту. Котедж «Манвіна» настільки припав до душі нашому новому замовнику, що він побажав його побудувати без будь-яких змін. Хоча, як правило, замовники хочуть адаптувати обрані проекти під свої запити. В даному випадку з новою спорудою будиночка «Манвіна» відсутність змін і необхідності перепланування прискорило весь процес реалізації проекту. Майстри «Домінант» встановили дерев'яний комплект проекту з колод діаметром 180 мм в м Дубно, Рівненської області.

Переваги вибору і реалізації типового проекту котеджу з бруса

Для всіх замовників дерев'яних будівель є можливість вибрати типовий проект будиночка, запропонований в нашому каталозі за ціною, вказаною на сторінці з проектом. Або можна дати нам індивідуальне завдання по проекту, який ми спроектуємо і побудуємо повністю по вподобанням клієнта. І в тому, і в іншому випадку є маса переваг. Переваги індивідуальної споруди детально розписані в попередній публікації. А зараз ми б хотіли зробити акцент на плюсах вибору готового, типового проекту без послуги індивідуального проектування.

Оптимальне планування приміщень. Типові проекти будинків створюються з урахуванням прийнятих норм площі, наявності та зручного розміщення різних кімнат. Планування в типових проектах створюється виходячи з прагнення отримати максимальну кількість корисних квадратних метрів житлової площі. У той час як в індивідуальних запитах на споруди бувають різні вподобання по плануванню, які можуть привести до помилок планування кімнат і проблем експлуатації житла в подальшому. Наші архітектори виправляють такі помилки і вносять свої рекомендації щодо доцільного планування дерев'яних будівель. Тому переваги вибору будь-якого готового проекту з каталогу «Домінант», полягають в тому, що ви можете бути впевнені в грамотності планування, з яким в подальшому у вас не трапиться ніяких турбот.

Стандартні габарити споруди. Більшість типових проектів мають загальноприйняті габарити будівель, які підходять під розміри стандартної заміської території та універсальні при прив'язці проекту до земельної ділянки. Тому перевагою вибору готового проекту будуть гарантовано відповідні розміри будиночка під вашу ділянку.

Досвід експлуатації споруди. Багато типових проектів вже були побудовані, і по ним є відгуки клієнтів, що дуже корисно при виборі власного будинку. Знаючи всі нюанси експлуатації, ви будете впевнені в своєму рішенні замовити будиночок і будете знати, що отримаєте в результаті саме те, що очікуєте і хочете.

Певний бюджет. Вибираючи готовий проект, ви відразу бачите його вартість і можете планувати бюджет будівництва. Дуже зручно, що типові проекти прораховані і можна визначально підбирати будівництво виходячи зі своїх фінансових можливостей. Адже проектуючи індивідуальну будову, можна в підсумку отримати несподівано високу вартість, як, втім, і навпаки дешевшу.

Скорочення термінів реалізації. При виборі готового проекту ви не витрачаєте час на проектування і розрахунок вартості споруди. Це набагато спрощує і скорочує за часом весь процес оформлення та реалізації замовлення.

Перераховані переваги вибору типового проекту служать вагомими аргументами, щоб прямо зараз перейти до вибору готового будиночка в каталозі будинків з натурального дерева, в якому кожен проект створений, щоб дарувати своїм господарям затишок, комфорт і здорову атмосферу натурального матеріалу споруди.

Переглянуті проекти: