ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Будинок-лазня «Маель» - оптимальний вибір для дачі!

Якщо ви ще не визначилися з будівництвом будиночка на своїй дачі, то ми пропонуємо вам відмінний проект будинку-лазні «Маель». Це універсальний вибір, який уособлює всі переваги володіння власним дерев'яним котеджем, та ще й з лазнею. Сьогодні ми не тільки познайомимо вас з новим, чудовим проектом будиночка з лазнею, але й розповімо, як був змінений і побудований котедж «Маель» для наших клиентов во Львовской области.

Планування готового проекту будинку з лазнею «Маель»

Дім-баня

Виглядає будиночок зовні настільки привабливо, що з першого погляду здатний підкорити серце найвибагливішого клієнта! Симетричні віконця, що повторюють обриси мансарди, служать дзеркальним відображенням один одного. Велика кількість вікон робить споруду завжди наповненою сонячним світлом і тому дуже легкою, і в той же час затишною. При вході сплановано невеликий ґанок-тераса (6,8 м2), праворуч від якої є прибудова під окремим скатом даху. Таке враження, що будиночок склали з двох частин. Це архітектурне рішення обумовлено особливостями внутрішнього планування котеджу. Отже, запрошуємо увійти в будиночок і подивитися його внутрішнє наповнення.

Дім-баня Дім-баня

Розміри забудови проекту «Маель» складають 7,9х8,4 м. Це габарити з урахуванням одноповерхової прибудови до будинку. Розміри мансарди менше, вони становлять 7,9 на 5,7 м, а загальна площа котеджу дорівнює 132,8 м2. Проходячи через мініатюрний ґанок, проходимо в досить простору кухню розміром 27,8 м2, де вільно поміщаються сходи і їдальня. Близько кухні сплановано приміщення топкової на 7 м2, а за нею розташована парилка якраз в одноповерховій прибудові, спеціально спроектованій під лазню. Банні приміщення завбачливо винесені в окремий блок, щоб не наповнювати вогкістю житлові кімнати дерев'яного котеджу. Прибудова до проекта «Маель» містить велику парилку на 10 квадратів, санвузол (2 м2) і душову (9,3 м2).

На другому поверсі розташовуються дві спальні на 16,5 м2 і 11,2 м, а також коридор площею 10,2 м2. Таким чином тут достатньо місця для сімейної пари з дитиною або для сімейної пари та їхніх гостей. Вдале планування котеджу з лазнею і двома житловими кімнатами робить проект «Маель» оптимальним вибором в якості комфортного житла з постійним доступом до банних процедур. Цей же будиночок може стати успішним комерційним проектом і постійним джерелом гарних доходів від здачі в оренду. Його цілком можна розглядати як комерційну лазню підвищеної комфортабельності.

Хтось просто не уявляє життя без банних процедур, і універсальний варіант будинку з лазнею «Маель» буде кращим вибором для таких господарів. А хтось побачив в цьому будиночку інші переваги. Ми як завжди пішли назустріч побажанням клієнта, внесли зміни в проект і побудували будиночок саме в тому вигляді, як захотіли замовники. Далі ми показуємо, які були внесені зміни в проект, і вам зручно буде вибрати, який варіант (початковий проект або змінений) близький саме вам.

Внесення змін до проекту «Маель» і будівництво котеджу за індивідуальним замовленням

Дім-баня Дім-баня

Проект «Маель» розроблявся повністю на основі побажань замовника. Після створення проекту, клієнт, бажаючи заощадити бюджет будівництва, побажав все ж відмовитися від одноповерхової прибудови і вмістити все в одне приміщення. Тим більше клієнт планував використовувати котедж тільки як дачний будиночок-лазню, не залишаючись в ньому на довгий час. Тому замовник погодив конструкцію з оциліндрованих колод 5,7 на 7,9 м і загальною площею 90 м2. Тобто будова стало набагато компактнішою, як видно на візуалізації проекту і фото споруди в с. Малі Підліски в Жовківському районі Львівської області. Вам цікаво, як клієнт розпланував внутрішні приміщення? Тоді пропонуємо вам подивитися план внутрішніх перестінків, виконання яких замовник вирішив замовити каркасних методом.

Дім-баня Дім-баня

Як бачимо, на першому поверсі є одне приміщення площею 24,8 м2 і два приміщення на 9,9 м2 і 6 м2. А на другому поверсі кімнати на 16,5 м2 і 22,9 м2. Тобто можна на першому поверсі спроектувати в одному з приміщень парилку, в іншому - помивочну, плюс залишається ще кімната відпочинку. А на другому поверсі також, як в початковому варіанті, можуть бути спальні. Або, можна на першому поверсі зробити додаткову кімнату або кухню в кімнаті розміром 9 м2. Тобто планування зручне і багатофункціональне. В котеджі, як по готовому проекту «Маель», так і за зміненим проектом надаються можливості комфортабельній планування. І в тому, та іншому випадках можна втілити ідею будинку-лазні, який стане теплим і зручним житлом, а також панацеєю для поліпшення здоров'я і настрою господарів за рахунок постійного доступу до банних процедур.

Дім-баня Дім-баня
Дім-баня Дім-баня
Дім-баня Дім-баня

Реалізація проекту «Маель» показує, як можна зробити і побудувати зручну дачу з парилкою, а при цьому заощадити місце на ділянці і бюджет будівництва! Ми знаємо, як будь-який проект будинку або лазні зробити комфортабельним і просто ідеальним для господаря. Тому пропонуємо прямо зараз відкрити категорію проектов дома с баней, зробити вибір котеджу і перший крок назустріч будівництву власного будиночка, звернувшись за контактами «Домінант!

Переглянуті проекти: