ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
Новинка - меблевий щит
  • News ua
  • Головна
  • Новини
  • Споруда будинку з гаражем та котельнею по проекту «Велія»

Споруда будинку з гаражем та котельнею по проекту «Велія»

Вдало спланований проект будинку з гаражем «Велія» заслуговує на особливу увагу, адже він містить все необхідне для максимального комфорту господарів з автомобілями. А для виняткової надійності споруди був обраний, сухий, профільований брус прес-вакуумної сушки. Цей матеріал не деформується, не набирає вологу і не розтріскується, в той час як деревина природної вологості дає усадку протягом двох років після будівництва. Стабільність стінового матеріалу особливо важлива для замовника, адже споруда знаходиться на морському узбережжі, де постійно підвищена вологість і сильні вітри. Давайте в подробицях розглянемо будиночок, побудований нами повністю під індивідуальне замовлення в Чорноморську, Одеської області.

проект «Велія»

Особливості планування будинку з сухого бруса «Велія»

Основні риси проекту «Велія» - це мінімалізм і симетрія. Суворі прямокутні форми сухого профільованого бруса 200*150 мм тривають в обрисах будівлі. Сама будова характеризується «г»-подібною формою і складається з двох частин (житлової та господарської), різних за функціональним призначенням, кожна зі своїм, окремим входом. І, як видно на ескізі планування, з однієї функціональної частини будиночка не можна пройти в іншу всередині будівлі. Тому і знадобилися окремі входи з вулиці.

проект «Велія»

Кутова будова проекту «Велія» розташована на одному поверсі. Параметри забудови 17х17 м, її площа 189,1 м2. Така конфігурація і наповнення будиночка пояснюється індивідуальними вподобаннями господаря. Розробка проекту «Велія» повністю відбувалася на основі індивідуальних запитів клієнта, починаючи від його побажань за наявністю гаража на два автомобілі, і житлового приміщення з двома спальнями.

проект «Велія» проект «Велія»

У житловій частині котеджу сплановані дві спальні кімнати по 14 м2, кухня, приміщення комори, два санвузли (можна розподілити санвузли, і зробити в одному ванну, а в іншому поставити туалет). Господарська частина проекту містить гараж на дві машини, котельню та сарай. Наявність окремого приміщення котельні дуже зручно, нерідко замовники вибирають проекти будинків, керуючись саме присутністю цього підсобного приміщення, яке дасть можливість розташувати опалювальне обладнання максимально зручно і з дотриманням всіх правил техніки безпеки. Тому ми виділили окрему категорію будинків з котельнею в каталозі проектів на нашому сайті для зручності клієнтів.

проект «Велія» проект «Велія»
проект «Велія» проект «Велія»
проект «Велія» проект «Велія»
проект «Велія» проект «Велія»
проект «Велія» проект «Велія»
проект «Велія» проект «Велія»

Як бачимо, планування проекту «Велія» абсолютно не стандартне. Цей будинок буде використовуватися в якості адміністративної будівлі, в якій розташовується необхідний в господарстві інвентар і обладнання, є гараж на декілька автомобілів і комфортний житловий блок для персоналу або власного використання.

Переваги будинку з бруса з гаражем

Важко уявити заміський будинок без гаража на ділянці або навісу для машини. Адже наявність власного автомобіля - це саме те, що робить життя за містом комфортним. Завдяки автомобілю є можливість вільно добиратися в заміський будинок або дачний котедж, який знаходиться на будь-якій відстані від міста. Для надійного зберігання автомобіля обов'язково слід передбачити біля будинку гараж. Дерев'яний зруб гаража можна звести окремо від основного житлового приміщення, якщо розмір і форма присадибної ділянки, звичайно, надають таку можливість. Але можна передбачити приміщення гаража і в проекті самого будинку. Дерев'яний будинок з гаражем має істотні переваги, які, найчастіше, виступають аргументами на користь його вибору і замовлення будівництва.

гараж в дерев'яному будинку

По-перше, вибираючи будинок з гаражем, у вас вдома з'являється зручне місце для обслуговування машини та зберігання інструментів.

По-друге, у вас під боком завжди буде теплий автомобіль, захищений від холоду і дощу.

По-третє, передбачаючи вихід в гараж зсередини будинку, ви виключаєте дискомфорт від подолання дистанції до автомобіля, особливо це перевага відчутна в погану погоду.

По-четверте, при будівництві будинку з гаражем ви економите на матеріалах для влаштування фундаменту і покрівлі на окреме приміщення.

Проект будинку з гаражем та котельні «Велія» - це відмінний приклад зручного і функціонального планування заміського котеджу. Вибираючи проект для себе, обов'язково подбайте про наявність всередині будівлі не тільки житлових, але й господарських приміщень, які зручно організують ваш побут. Тоді кожен день у вас вдома буде наповнений тільки комфортом і прекрасним настроєм!

Переглянуті проекти: