ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    
  • News ua
  • Головна
  • Новини
  • Будівництво проекту «Креміна» з сухого профільованого бруса

Будівництво проекту «Креміна» з сухого профільованого бруса

Проект п'ятигранний зрубу «Креміна» заслужено можемо назвати одним з найоригінальніших і найкрасивіших. Спочатку ця розкішна будівля створювалася для нашого клієнта з Болгарії повністю на основі його побажань. Нестандартна п'ятигранна форма споруди зовні схожа з дорогоцінним каменем або гірською квіткою. Не дарма, саме цей проект привертає стільки уваги наших клієнтів, і один з нових замовників побажав побудувати проект «Кремина», але вже з використанням прогресивної технології будівництва з сухого профільованого бруса.

Кремина Кремина

Багато сучасних замовників цінують переваги висушеної деревини і вибирають для своїх будівель саме сухий дерев'яний брус. Для такого вибору є багато суттєвих аргументів. Одним з головних переваг методу висушування бруса на підприємстві «Домінант» є наявність прес-вакуумних камер, в яких цілісний брус будь-якої товщини повністю просушується до 14-16% вологості. Звичайно, існує багато способів висушування бруса, при яких дерево як би підсушується, але нерівномірно по всій товщині, а виробники клеєного бруса взагалі склеюють дерево з окремо просушених тонких ламелей.

Але тільки методом прес-вакуумної сушки «Домінант» можна якісно і рівномірно просушити цілісний масив дерева, уникаючи склеювання тонких брусків. Тому будинки з сухого профільованого бруса нашого виробництва цінуються, як якісні, міцні і непідвладні усадці конструкції, які можна виконати в будь-якому стилі і дизайні. І ось новий клієнт зі Старого Салтова Харківської області звернувся до нас з побажаннями отримати проект «Креміна» з сухого профільованого бруса, що ми успішно для нього реалізували.

Розробка проекту «Креміна» за технологією будівництва з сухого профільованого бруса

Кремина

При переході на сторінку нашого каталогу проектів з моделлю «Креміна», ви побачите, що це гарний оциліндрований зруб, створений по незвичайному плануванню, яке практично виключає наявність прямих кутів. Грандіозна тераса дерев'яної садиби під високим навісом даху, немов створена для споглядання мальовничої природи, а величезні вікна створюють відчуття легкості, за рахунок великої кількості сонячного світла і тепла, якими завжди буде наповнений цей будинок. Погодьтеся, колоди з вишуканими округлостями ідеально підкреслюють таку конфігурацію і архітектурні форми будови. А як же тоді побудувати таку багатогранну конструкцію з використанням прямокутного профільованого бруса? Коли в офіс по роботі з клієнтами «Домінант» надійшло таке складне замовлення, наш архітектор взявся за адаптацію проекту до іншої технології. Модель «Креміна» перероблялася з оциліндрованих зрубу в будинок з сухого профільованого бруса 150*150 мм з урахуванням наявності безлічі косих з'єднань в прямолінійному брусі. В результаті вийшов повністю ідентичний проект з дотриманням всіх початкових параметрів. Площа нового проекту «Кремінь» становить 109,5 м2 і практично не відрізняється від вихідного варіанту розміром 110 м2.

Планування будинку з сухого бруса за проектом «Креміна»

Кремина

У запропонованому на нашому сайті описі проекту «Креміна», концепція його планування порівнюється з квіткою. І дійсно, якщо розглянути план проекту докладніше, центральним приміщенням виступає просторий хол. Навколо нього, немов пелюстки квітки, розташовані інші приміщення. Всі кімнати розташовуються на одному поверсі. У проекті «Креміна» передбачено наявність двох спалень, є кухня, санвузол, топкова і тамбур. Спальні розташовані в протилежних сторонах від холу, а тому між ними немає суміжних перегородок. Це додає ще більше комфорту в планування дерев'яного котеджу. У кожного члену буде можливість спокійно усамітнитися у своєму особистому просторі, і члени родини не заважатимуть один одному. А для того, щоб побути всім разом, варто просто зібратися в холі або провести час на терасі. У новому проекті «Кремінь» з сухого профільованого бруса, багато перегородки також виконуються каркасним способом. Вони здешевлюють бюджет споруди, так як коштують дешевше стін з масиву дерева. Крім того їх можна облицювати будь-яким відповідним матеріалом. Адже в будинку з дерева не все повинно бути дерев'яним! Наприклад, можна придумати дуже цікавий дизайн за допомогою обшивки каркасних перегородок декоративними панелями або зробити гіпсокартонні конструкціі в будинку зі зрубу.

Кремина Кремина
Кремина Кремина
Кремина Кремина

Серед видимих відмінностей між проектами з оциліндрованих колод і профільованих, в новому варіанті немає окремого виходу на терасу зі спальні. Новий замовник побажав зробити хол ще просторішим за рахунок того, що прибрав куточок з виходом на терасу зі спальні. Значний досвід в дерев'яному житловому будівництві вкотре підтверджує, що коли людина надає значення кожній деталі свого житла і прекрасно знає, що хоче побачити в результаті будівництва, вона отримує будову, яке буде приносити тільки позитивні емоції день у день!

Кремина Кремина
Кремина Кремина
Кремина

Особливості будівництва п'ятигранний зрубу з профільованого бруса

Для спорудження будинку з сухого бруса рекомендується використання в плануванні будинку виключно прямих кутів. Адже технологія має на увазі прямокутні замки з'єднань шип в паз. Таке з'єднання дозволяє отримати надійну і довговічну будову, якій не страшні протяги і містки холоду. Для того щоб побудувати багатокутний проект «Креміна» з прямолінійного бруса, майстрам «Домінант» знадобилося вручну вирізати косі чаші для з'єднання в непрямих кутах на профільованом брусі. Завдання виявилося не з легких, але в результаті нам вдалося повністю виправдати очікування господаря, і він отримав саме такий будинок, про який мріяв. Тому крім будинку «Креміна», він замовив у нас ще кілька садових будівель для благоустрою присадибної території, про які ми з радістю розповімо вам в наступних новинах!

Переглянуті проекти: