Будинок-садиба «Мілорд» з сухого бруса - гордість господарів! — новини від компанії «Домінант»

ru

           
    
  • News ua
    Будинок-садиба «Мілорд» з сухого бруса - гордість господарів!

Будинок-садиба «Мілорд» з сухого бруса - гордість господарів!

Вишуканий, статний, витончений, зі своїм особливим характером - саме такий проект компанії «Домінант» представляємо вам у сьогоднішній публікації. Будинок-садиба «Мілорд» - це харизматичний, двоповерховий красень, побудований з сухого, профільованого бруса 150*150 мм. Це особливий проект будинку-садиби з параметрами 8,5 м на 13,5 м. Локація споруди знаходиться в Дніпропетровській області.

Будинок-садиба «Мілорд»

План садиби «Мілорд» 8,5 на 13,5 м

На вході в будинок розташована приголомшлива тераса, її площа 28,8 м2, тераса має свою особливість, на ній передбачено місце для розташування мангала. Крім того, вона як би розділена на дві зони. З одного боку від входу можна поставити затишну лаву для відпочинку або організувати куточок для дитячих ігор на свіжому повітрі. Частина тераси, де обладнаний мангал, прекрасно підходить для сімейних застіль і чаювань. Ви зможете влаштовувати відмінні посиденьки з рідними і друзями, досить встановити тут великий стіл і лавки. Крім того, ви автоматично економите місце на ділянці, так як не потрібно будувати окрему дерев'яну альтанку .

Будинок-садиба «Мілорд»

Перейдемо до планування внутрішніх кімнат будинку з сухого брусу. З упевненістю можемо сказати, що тут є всі необхідні приміщення для життя, і навіть більше. При вході в будинок, ми потрапляємо в більшу, світлу вітальню. Тут достатньо місця для відмінної зони відпочинку з каміном і м'якими меблями, де можна організувати домашній кінотеатр або встановити оригінальні книжкові полиці для невеликої бібліотеки. Зауважте, як конструктивно правильно передбачено місце для каміна. Адже відразу за стіною з каміном знаходиться мангал на терасі. Тобто для двох важких конструкцій виділена одна зона, яка функціонує як всередині будинку, так і зовні. Далі за вітальнею знаходиться кухня, її площа 9 м2 дозволяє обладнати зручне місце для приготування їжі і обіднього столу. За кухнею розташований санвузол площею 6 м2. Також на першому поверсі передбачено наявність робочого кабінету розміром 8,8 м2. Тут ви зможете спокійно попрацювати вдома і мати під рукою все необхідне. До всього іншого, на першому поверсі проекту «Мілорд» передбачено дві окремі спальні. Площа їх 12 і 10,5 м2 відповідно. Передпокій розділяє кімнати між собою, так що сусіди по спальнях не заважатимуть один одному. Зручно спланований окремий вихід на задній двір. Йому передує невеликий тамбур, де можна зберігати різний інвентар.

Будинок-садиба «Мілорд»

Піднімаючись на другий поверх, ми відразу потрапляємо у великий передпокій площею 23,8 м2, що розділяє всі приміщення другого поверху. Територія передпокою дозволяє облаштувати тут невеликий зимовий сад, оранжерею або встановити оригінальний акваріум. Праворуч від передпокою є велика більярдна, площа її 34 м2, що дозволить встановити тут не тільки більярдний стіл, але і барну стійку, і затишні дивани. Знайдеться місце і для покерного столу. Саме тут господар будинку зможе проводити цікаві вечори зі своїми друзями. З більярдної є вихід на просторий балкон площею 21,3 м2. Це затишне місце для спокійних, умиротворених посиденьок в променях сідаючого сонця. Здається, саме в такому місці, можна відкласти на якийсь час всю метушню і просто насолоджуватися життям.

На другому поверсі відведено ціле приміщення для тренажерного залу. Сучасні тенденції життя активно пропагують здоровий спосіб життя і саме тому, кожна поважаюча себе людина давно зрозуміла важливість спортивних навантажень для здоров'я. Тренажерний зал площею в 29,8 м2 дасть можливість господарям будинку підтримувати здоровий спосіб життя, не виходячи з дому. А з огляду на зайнятість сучасної людини, це дуже важливо.

Переваги проекту садиби «Мілорд» з сухого бруса

Перший поверх садиби «Мілорд» функціонально продуманий і спланований для роботи, відпочинку та спокійного сну домочадців в комфортних спальнях. Другий поверх повністю спланований для веселого дозвілля. Знову-таки зауважте цю особливість. Адже це зовсім нестандартне рішення. Як правило, в дерев'яній садибі планують кімнати загального дозвілля на першому поверсі, а на другому проектують спальну зону господарів. Особняк «Мілорд» руйнує стандарти і прийняті стереотипи, показуючи, як можна жити в своє задоволення!

Будинок-садиба «Мілорд» Будинок-садиба «Мілорд»
Будинок-садиба «Мілорд» Будинок-садиба «Мілорд»

Можна сказати, що садиба «Мілорд» являє собою справжній житловий комплекс для роботи і відпочинку. Тут ви знайдете не тільки зручне місце для ночівлі і проведення часу, але і розвитку в духовному і фізичному плані.

Відразу відзначимо, що проект «Мілорд» має загальну площу 229,5 м2 і для його будівництва буде потрібна досить велика ділянка. Але такі витрати з лишком компенсуються, як тільки ви побачите його. Акуратні лінії профільованого бруса, класичний двосхилий дах, відкрита тераса і балкон. Точно такі садиби колись були описані в романі «Віднесені вітром». Проект «Мілорд» гідний стати справжньою гордістю своїх господарів, окрасою не просто ділянки, а життя всіх своїх домочадців. При всіх своїх перевагах будинок з сухого бруса ще й абсолютно екологічний, і безпечний для проживання. Вся деревина оброблена антисептиком і антипіреном. Завдяки з'єднанню колод «шип-паз» в будинок не буде потрапляти волога, він повністю захищений від містків холоду, має високу шумоізоляцію і не вимагає декоративного оздоблення. Ідеально підігнані бруси можна просто покрити безбарвним воском зі спеціальними захисними засобами для деревини.

Проект будинку-садиби «Мілорд» призначений для впевненої в собі, цілеспрямованої і амбітної людини, яка вміє цінувати життя в комфорті і може собі його дозволити! Такий будинок прослужить своїм господарям довгі роки і стане справжнім «родовим гніздом». А ми хочемо відзначити, що фахівці компанії «Домінант» завжди готові допомогти вам у виборі і будівництві свого будинку. Ви можете підібрати готовий проект дерев'яного будинку на нашому сайті або створити його разом з нашими архітекторами за власними уподобаннями. Звертайтеся до нас і будьте впевнені - у вас буде найкращий дерев'яний будинок, справжнє місце для насолоди життям і щастя!

Переглянуті проекти