Новий офіс «ДОМИНАНТ-ВУД» з подвійного бруса з утеплювачем — новини від компанії «Домінант»

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua
    Новий офіс «ДОМИНАНТ-ВУД» з подвійного бруса з утеплювачем

Новий офіс «ДОМИНАНТ-ВУД» з подвійного бруса з утеплювачем

Ми завжди впевнені у високій якості своєї роботи, а тому і для себе, і для клієнтів підбираємо тільки найкращі та перевірені технології виробництва і будівництва будинків з бруса. Жити і працювати треба тільки в своє задоволення! Тоді і вдома, і на роботі все буде виходити, і складатися добре - як наш новий офіс з бруса з утепленням, будівництво якого ми почали зовсім недавно.

двойной брус с утеплителем
двойной брус с утеплителем двойной брус с утеплителем

Отже, раді повідомити вам, що будівництво нового, просторого і затишного офісу компанії «Домінант» йде повним ходом. Так як ми постійно розширюємося і впроваджуємо нові технології, нам просто необхідний новий офіс для комфортного і зручного розміщення співробітників. Світле і просторе, сучасне приміщення виконується по найбільш прогресивній технології будівництва на сьогоднішній день. Ми будуємо наш новий офіс з подвійного дерев'яного бруса з утепленням, в якості утеплювача використовується арболіт.

Будуємо офіс за технологією подвійного бруса з утепленням

Арболіт - це новий утеплювач, який ми пропонуємо нашим клієнтам, і той факт, що ми використовуємо його для особистих цілей, підтверджує його якість і надійність. Арболітовий утеплювач виготовляється співробітниками компанії «Домінант» самостійно. Для цього використовують соснову тирсу (що залишилася після обробки колод на нашому виробництві), далі до тирси додається вода і вапно (вона прибирає глюкозу з дерева і антисептує суміш), склеюється маса за допомогою цементу марки 400 або 500. Після висихання утворюється суміш компонентів з високою теплоізоляцією (завдяки великій кількості «повітряних містків»).

Додатковим плюсом є те, що арболіт - це абсолютно безпечний, не токсичний для людини матеріал, має низьку горючість, і при цьому абсолютно «несмачний» для паразитів (жуків і гризунів), адже тирса в складі арболита вже позбавлена глюкози. Використання такого утеплювача істотно спрощує процес будівництва, адже арболіт як і сухий профільований брус не дає усадку. Маленька вага конструкції з арболіту дає нам можливість заощадити на фундаменті, під новий офіс з дерева нам не треба було заливати потужний, заглиблений фундамент. Арболітовий утеплювач гарантуватиме всередині приміщень взимку тепло, а влітку прохолоду. Для утеплення арболітом не потрібні спеціальні інструменти або навички. Готовий арболіт просто засипають в отвір між брусами.

двойной брус с утеплителем двойной брус с утеплителем

Переваги дерев'яного офісу з утепленням

У конструкції подвійних стін з утеплювачем для нашого офісу ми використовуємо сухий профільований брус, висушений у спеціальних камерах, а тому антисептований і набувший стабільних показників вологості. Це найкращий вибір матеріалу для будівництва на сьогоднішній день, так як натуральне дерево, оброблене сучасними способами, створює оптимальні умови для життя і роботи людини. Хочемо нагадати, що ми зібрали цікаві факти про позитивний вплив дерева на здоров'я і настрій, про деякі з фактів, швидше за все, ви навіть не підозрювали, думаючи про будівництво будинку з дерева. Ми точно знаємо, що в будівлі буде зберігатися комфортний мікроклімат в будь-який час року.

двойной брус с утеплителем двойной брус с утеплителем
двойной брус с утеплителем двойной брус с утеплителем

Сучасний дизайн офісного будинку з великими, панорамними вікнами робить його легким і повітряним. У проекті офісу передбачено кілька входів - центральний з великою скляними дверима і бічною. Неймовірний мікроклімат і запах дерева всередині будівлі однозначно прикрасять робочі будні наших співробітників. Для кожного підрозділу буде відведено просторий кабінет, наповнений світлом і повітрям. Новий проект офісу для співробітників компанії «Домінант» в черговий раз показує, що будова з дерева - це не тільки класичний зруб або хатка, це абсолютно сучасна, футуристична офісна будівля з неймовірною енергетикою і атмосферою! На відміну від сучасних каркасних офісних будівель, наш дерев'яний офіс має свої характер і стиль - неповторний стиль компанії «Домінант».

двойной брус с утеплителем двойной брус с утеплителем
двойной брус с утеплителем двойной брус с утеплителем
двойной брус с утеплителем двойной брус с утеплителем

У нас, як завжди, багато грандіозних планів з розвитку технологій виробництва і будівництва, а також з організації роботи та співпраці з клієнтами. Але, мабуть, є одна незмінна умова нашої роботи: ми завжди вам раді! Так що в найближчі терміни, коли ми відсвяткуємо своє новосілля, знову скажемо вам: «Ласкаво просимо в наш новий офіс!»

Працювати в модному дерев'яному офісі - значить надихатися на нові, цікаві і неординарні проекти. Якщо ви також хочете для своїх співробітників побудувати новий і комфортний офіс, наші фахівці допоможуть вам підібрати і спроектувати цікавий і відповідний варіант. Така будівля прослужить вам не один десяток років, а ваші клієнти гідно оцінять гарний смак господаря і статус фірми!

Переглянуті проекти