ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua
    Мальовничий скандинавський будинок: спорудження проекту «Артас»

Мальовничий скандинавський будинок: спорудження проекту «Артас»

Для зведення зрубів компанія «Домінант» використовує тільки найефективніші технології: будівництво з оциліндрованих колод, подвійного бруса з утепленням і сухого профільованого бруса. До слова, остання з перерахованих вище набуває все більшої популярності за рахунок чудових технічних характеристик і зовнішньої краси будівель з сухого профільованого бруса. Як приклад такої будови виступає один з наших найефектніших особняків «Артас», про який ми зараз розповімо.

Будівництво двоповерхового будинку 7х13 «Артас»

Нещодавно ми отримали замовлення на будівництво будинку у Волинській області, Шацькому районі, с. Пульмо. Споруда виконується з сухого профільованого бруса розмірами 150*150 мм. Вона зводиться за оригінальним проектом «Артас». У чому її переваги: прес-вакуумний спосіб висушування покращує характеристики бруса, він на 100% складається з природного матеріалу, не клеїться з окремих ламелей, не дає усадку і не тріскається, не втрачає цілісність, а довжина бруса до 9 м дозволяє зробити стіни без перев’язок через короткі проміжки.

proekt-artas plan plan

Незвичайний чотирикімнатний будинок «Артас», виконаний в стилі хай-тек привертає до себе увагу з першого погляду. Однак, не тільки мінімалістичний, лаконічний дизайн споруди вражає з першого погляду, продумане до найменших деталей, планування теж здивує вас своєю зручністю.

postroyka-proekta-Artas postroyka-proekta-Artas postroyka-proekta-Artas postroyka-proekta-Artas postroyka-proekta-Artas postroyka-proekta-Artas postroyka-proekta-Artas postroyka-proekta-Artas

Будинок площею 150, 61 м2 має три спальні, одна з яких знаходиться на першому поверсі, що особливо зручно, якщо там будуть проживати люди похилого віку. Можна зробити спальню на першому поверсі гостьовою кімнатою. Тоді ваші гості зможуть приїжджати до вас на кілька днів. Крім того, в будівлі є два санвузли, так що цей варіант ідеальний для великої родини. Вікна всіх спалень виходять на заднє подвір’я, а вже його-то можна облаштувати так, щоб прокидаючись, ви бачили чудовий ландшафт або гарний сад. Любителям відпочити з комфортом обов’язково сподобається літня тераса, де вам не завадить будь-яка негода. Туди є вихід з вітальні і кухні. Таке планувальне рішення було придумано на випадок того, якщо на терасі будуть розташовуватися гості, частування для яких можна винести прямо з кухні.

На другому поверсі знаходиться робочий кабінет з балконом, що буде тільки сприяти продуктивній роботі. Такий будинок дозволить своїм господарям по-справжньому розслабитися і відпочити від робочої рутини. Та й повсякденні домашні справи в такому прекрасному будинку будуть приносити тільки радість.

Будинок з цілісного сухого бруса - функціональність, екологічність і комфорт!

Гордість компанії «Домінант» - будинки з самых эффектных особняков «Артас» - найважливіше придбання для кожного, хто бажає забезпечити найвищу якість життя своєї родини. Будівництво сучасного особняка з бруса «Артас» говорить про прекрасний смак замовника і вміння розумно розпорядитися своїми широкими фінансовими можливостями. Якщо ви цінуєте простір, затишок і сучасний стиль, ми пропонуємо широкий вибір проектів будинків з бруса, де обов’язково знайдеться дерев’яний будинок вашої мрії, який ми з радістю побудуємо!

Переглянуті проекти