Як ми будуємо в Шацьку: база відпочинку з дерев'яних котеджів — новини від компанії «Домінант»

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua
    Як ми будуємо в Шацьку: база відпочинку з дерев'яних котеджів

Як ми будуємо в Шацьку: база відпочинку з дерев'яних котеджів

Здавалося б, що може дати людині маленький будинок? Тіснота маленьких кімнат, яка не дає навіть можливості запросити рідних і близьких в гості - ось здавалося б і все... Але не варто забувати, що є й зворотна сторона великого житла - це фінансова залежність, в тому числі і вічна проблема з нестачею часу при обслуговуванні великого будинку, на себе і сім'ю. Маленький житловий простір можна порівняти з потужними технологіями, які вимагають менше простору, але працюють набагато ефективніше, ніж колишні. Сучасний маленький будиночок-студія споживає мінімум енергії, недорогий в експлуатації, змушує максимально ефективно використовувати кожен корисний метр. Чим менше будинок, тим більше свободи - до такого, здавалося б, нелогічного висновку, все частіше приходять власники великих будинків у всьому світі. Насправді не так вже й багато простору необхідно для створення виключно комфортних умов.

За останні кілька років в світі, особливо в розвинених країнах стала модною і активно втілюється ідея будівництва невеликих будинків. Ми створили окрему категорію проектів маленьких будиночків, які найчастіше замовляють в бізнес цілях для готельних комплексів і баз відпочинку.

З радістю повідомляємо про чергове будівництво, яке ми здійснюємо в місті Шацьк Волинської області. У цих мальовничих місцях планується створення бази відпочинку, тому у нас замовили 10 будиночків по проекту «Жако» із сухого профільованого бруса 60*150 мм.

Жако

5 з них будуються в стандартному виконанні, як на сайті, а інші 5 - з мансардним поверхом, де планується спальне місце по аналогу з проектом «Сільва».

Сільва

Варто відзначити, що мініатюрні будиночки «Жако» впишуться в будь-яку місцевість. В таких дерев'яних будиночках люблять відпочивати всі! З першого погляду стильний будиночок здається надзвичайно маленьким, але в ньому є все найнеобхідніше для стаціонарного житла, тому він відрізняється підвищеним комфортом. На частково закритій терасі можна облаштувати місце для відпочинку. Планування включає невелику кухню-студію і окрему спальню. Незважаючи на розміри будови, тут цілком можна приймати гостей. Цей будиночок може служити як тимчасова споруда або гостьова. Як ви бачите, він ідеально підходить для зведення в курортних комплексах, адже що може бути краще, ніж вийти з ранку зі свого затишного житла, подивитися на мальовничі пейзажі навколо, випити чаю на терасі, насолодившись навколишньою красою?

kak-myi-stroim-v-shatske kak-myi-stroim-v-shatske
kak-myi-stroim-v-shatske kak-myi-stroim-v-shatske
kak-myi-stroim-v-shatske kak-myi-stroim-v-shatske

Як ми вже говорили, 5 будиночків по проекту «Жако» зводяться з мансардним поверхом. У такій споруді легко можна розмістити сім'ю з дітьми, і компактні розміри цілком дозволять це зробити. Природний матеріал будови, простий, але затишний дизайн зроблять такий будиночок неповторним місцем для відпочинку, а його приваблива ціна сподобається будь-якому покупцеві.

Як бачите, ми можемо вносити будь-які корективи у проекти, щоб ви отримали саме ту споруду, яку спочатку уявляли. Ми завжди вітаємо сміливі рішення, тому звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити вашу особливу мрію в реальність!

Переглянуті проекти