Будинок з лазнею і альтанкою з сухого бруса — новини від компанії «Домінант»

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua

Будинок з лазнею і альтанкою з сухого бруса

Проекти будинків, які пропонує компанія «Домінант», завжди відрізняються не тільки вишуканим зовнішнім виглядом, але і функціональністю. Справа в тому, що дерев'яний брус - універсальний і практичний будівельний матеріал, який дозволяє в комплексі облаштувати заміську ділянку. Котедж з дерева красиво можна доповнити зрубом альтанки або садовими меблями, і тим самим організувати зручні зони відпочинку на присадибній території. Про цікаві комплексні пропозиції з будівництва з бруса можна дізнатися в одній з наших попередніх публікацій. А сьогодні ми розповімо про нещодавне спорудження будинку з лазнею і з альтанкою з сухого профільованого бруса.

Одним з найпопулярніших проектів серед замовників став наш Проект будинку-лазні 6х8,5 м з бруса - «Континент 2». Цей оригінальний проект будинку-лазні вже вкотре показує на своєму прикладі як можна поєднати в одній будові все, що необхідно для комфортного проведення часу і оздоровлення, та ще отримати оптимальне співвідношення ціни і якості. До всього іншого, що теж важливо, симпатичне бунгало «Контінент2» відрізняється ефектним дизайном.

Будинок з лазнею
Будинок з лазнею Будинок з лазнею
Будинок з лазнею Будинок з лазнею
Будинок з лазнею Будинок з лазнею

Як бачите, спочатку проект «Контінент2» пропонувався як зруб з оциліндрованих колод, але на даний момент ми зводимо його з сухого профільованого бруса 150х150 мм, що є ще одним підтвердженням, що кожен проект на сайті може бути реалізований за трьома технологіями: а цілісного сухого профільованого бруса, оциліндрованого бруса та подвійного бруса з утепленням. Дуже ефектно будівля виглядає саме у виконанні з сухого профільованого бруса в стилі хай-тек, що можна подивитися на прикладі ще одного варіанту даного проекту «Континент3». Висушений в прес-вакуумній сушці профільований брус не дає усадку, повністю виключає виникнення містків холоду за рахунок надійного з'єднання шипів і пазів і не вимагає масштабної обробки.

Внутрішнє планування проекту включає спальню, зал, кухню і всі приміщення, які повинна включати лазня.

Будинок з лазнею

Таке рішення поєднати дві будови в одній - дачу і баню, користується особливою популярністю, так як значно економить бюджет, час будівництва і простір на ділянці. Будинок може служити як заміське житло або гостьова дача. Проект може бути відмінним доповненням комплексу відпочинку та розваг.

Споруда чергового будинку за проектом «Континент 2» зараз відбувається в с. Новоолександрівка Дніпровського району. Замовник побажав доповнити будиночок альтанкою з сухого профільованого бруса 60 * 150 мм «Софі», яка спочатку теж проектувалася з оциліндрованих колод. Але було прийняте правильне рішення щодо вибору матеріалу і клієнт вирішив доповнити головний будинок з сухого профільованого бруса таким же матеріалом але меншим за товщиною, чого цілком достатньо для альтанки. Вона досить компактна, але має спеціально відведене місце для мангала. Тому тут можна облаштувати літню кухню, де можна і готувати на свіжому повітрі, і насолоджуватися приготовленої їжею.

альтанка з сухого бруса альтанка з сухого бруса

Будівництво будинку-лазні по проекту «Контінент2» разом з альтанкою «Софі» відкриває масу можливостей для цікавого дозвілля сімейства і численних друзів нашого шановного клієнта, який зможе довгі роки насолоджуватися винятковою надійністю і комфортом цих будівель з бруса. Компанія «Домінант» завжди відкрита для оригінальних ідей наших замовників. Тому ви можете звертатися до нас зі своїми найсміливішими побажаннями і надихати на нові звершення для вас!

Переглянуті проекти