ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua
    Будинок з брусу в стилі модерн - втілюємо сучасний дизайн!

Будинок з брусу в стилі модерн - втілюємо сучасний дизайн!

Будівельні проекти ккомпанії «Домінант» настільки різноманітні, що кожен бажаючий зможе знайти собі відповідний варіант. Кожен наш будинок - це якісна будова, яке приваблює своїм неперевершеним зовнішнім виглядом і комфортом. Не став винятком і будинок з сухого профільованого бруса за проектом будинку з бруса 12,6 на 10,2 м в стилі модерн - «Арнеда», який знаходиться в Одеській області, селі Нерубайське, на вулиці Окружній, 19а

arneda arneda

Одноповерховий котедж обов'язково сподобається всім шанувальникам стилю модерн. Це не звичайна будівля, а фантазійна композиція, в якій зроблено акцент на окремі деталі. Унікальним цей будинок роблять його різноманітні вікна квадратної форми і різних розмірів, а також оригінальна форма даху. Площа будинку становить 105,8 м2. Незвичайний зовнішній вигляд будинку виглядає дуже органічно з зручним плануванням приміщень. Підходячи до будівлі, ви можете побачити просторе ганок, яке влітку послужить як невелика літня тераса, на якій можна чудово відпочити в спекотний день. З іншого фасаду ви можете побачити простору терасу з незвичайним навісом у вигляді окремого даху. Таке архітектурне рішення красиво відокремило терасу, яка стала схожа на альтанку. Усередині котеджу знаходяться дві спальні, кухня і санвузол, тому споруда з таким плануванням може відмінно функціонувати як заміський будинок для сезонного відпочинку.

arneda arneda arneda
arneda arneda arneda
arneda arneda arneda
arneda arneda arneda

Проект «Арнеда» підійде і для постійного проживання, якщо в процесі будівництва вибрати брус більшого діаметра. Вибираючи наші проекти, ви обов'язково будете здивовані красою дерев'яного бруса і неповторним стилем котеджу в результаті будівництва.

Будинок, побудований за готовим проектом в стилі модерн «Арнеда» - це незрівнянний варіант дерев'яної будови, зовнішній вигляд і комфорт якої не залишать байдужим нікого. Якщо ви хочете жити в красивому і затишному будинку, звертайтеся до нас!

Переглянуті проекти