ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Новинки технологій: будинки-трансформери

Технології будівництва житлових будинків постійно вдосконалюються, пропонуючи нові можливості і комфортні умови для проживання. Інженери-будівельники у всьому світі працюють над тим, щоб максимально спростити використовувані матеріали, полегшити їх вагу, використовувати природні джерела світла, тепла і води.

Американські архітектори розробили унікальний будинок, який може змінювати свою форму, враховуючи зміни погодних умов. Завдяки їх винахідливості, побудований ексклюзивний варіант будинку, який може самостійно створювати протягом дня захист від палючого сонця. А при мінливій хмарності пропускати сонячні промені в будинок, наповнюючи його світлом і теплом. В основі будинку-трансформера Motus закладені модулі, які управляються за допомогою автоматики. Хоч і на вигляд такий будинок здається дуже масивним, але в дійсності він створений з дуже легких і гнучких матеріалів, які при необхідності, можуть відкриватися вручну. Випари від басейну, який знаходиться внизу, в спекотні літні дні охолоджують будову.

Завдяки чому змінює свою форму цей чудо-будинок?

  • використання сонячних батарей, які реагують на температурні коливання;
  • спеціальні екрани, що фіксують кількість сонячного світла і тепла;
  • у холодний день, для заощадження тепла всередині будинку, екрани закриваються, якщо ви хочете збільшити кількість світла в будинку, ви можете самі відкрити додаткові екрани.

Будинок унікальний і єдиний у своєму роді, тому його вартість буде досить висока, до 10 млн. доларів.

дом-трансформер Motus дом-трансформер Motus дом-трансформер Motus дом-трансформер Motus дом-трансформер Motus дом-трансформер Motus дом-трансформер Motus дом-трансформер Motus

Архітектори, іспанської компанії Aixopluc побудували будинок, який також змінюється в залежності від коливань температури. Системи, вмонтовані всередині будинку, змінюють його форми, збільшуючи кількість сонячних променів і створюючи тінь в спекотні літні дні. На відміну від своїх американських колег, іспанці використовують рухомі сегментовані блоки, які також можна переміщати вручну. Якщо в першому варіанті переміщалися модулі та екрани, то тут - панелі, зберігаючи тепло або провітрюючи житлове приміщення. В основу цього будинку були покладені якісні сучасні матеріали, які збільшать термін експлуатації і зменшать витрати на його утримання, таким чином створюючи відмінні умови для проживання.

дом-трансформер Aixopluc дом-трансформер Aixopluc дом-трансформер Aixopluc дом-трансформер Aixopluc дом-трансформер Aixopluc дом-трансформер Aixopluc
Переглянуті проекти: