ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Нові потужності - нові можливості!

Оголошуємо приємну новину для всіх наших потенційних замовників. Ми збільшуємо свої виробничі потужності, додавши дві сушильних камери для висушування бруса невеликого розміру. Завдяки цьому, ви зможете не тільки отримати своє замовлення набагато швидше, але також і збільшити його обсяг. Ви можете скористатися новими можливостями прямо зараз.

Сушка бруса в найкоротший термін

Наша виробничо-будівельна компанія «Домінант» запустила дві нові сушильних камери, призначені для висушування бруса середнього розміру: 60 * 150 мм, який також використовується в технології подвійного бруса, про який ви зможете прочитати в нашій статті: «Новая идея деревянного домостроения – двойной брус». Тому термін здачі будинків з даних матеріалів значно скоротиться. Також, якщо ви є власником підприємства, і потребуєте сухого бруса, то ви сміливо можете звернутися до наших послуг. Кожна конвективна сушарка має обсяг в 50 м3, що дозволяє значно прискорити загальний темп, і в результаті можна отримати просушений матеріал за три тижні.

Сушка Сушка

Принцип роботи конвективної камери

Робота конвективної сушарки полягає в декількох етапах, глянувши на які зможете зрозуміти весь принцип:

  1. Процес завантаження.
  2. Вибір оптимальних параметрів.
  3. Включення циркуляції гарячого повітря.
  4. Завершальний етап.

Вони оснащені автономною системою контролю, яка стежить за всім процесом сушіння, завдяки цьому можна не турбуватися за якісний результат.

Сушка Сушка Сушка

Не пропускайте вигідну можливість випробувати наші нові пристрої, і ви побачите, як швидко виконуватимуться ваші замовлення.


Переглянуті проекти: