ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua
  • Головна
  • Новини
  • Креативні проекти будівель - дерев'яний палац на стовпах в Олдгейті

Креативні проекти будівель - дерев'яний палац на стовпах в Олдгейті

Давайте трохи помандруємо і подивимося, які креативні проекти будівель архітектори можуть втілювати. Вивчаючи Лондон і його околиці, можна виявити незвичайну конструкцію - дерев'яний палац на стовпах!

Креативні проекти будівель - дерев'яний палац на стовпах в Олдгейті Креативні проекти будівель - дерев'яний палац на стовпах в Олдгейті

Мистецтво завжди надихає на нові, цікаві проекти будівель. Симпатична споруда є пам'яткою містечка Олдгейт в околицях Лондона і присвячується його відомому жителю Джеффрі Чосеру - поетові, який проживав в цих місцях та писав вірші ще в далекому 14 столітті, і твори якого надихають дизайнерів на такі креативні проекти будівель. Джефрі Чосер описував у своїх творах казкові палаци, які утримують високі стовпи. Дизайнерів захопила думка, чи можна втілювати у життя саме такі проекти будівель?

Зведення дерев’яного будинку здійснювалося спеціально з нагоди Лондонського фестивалю архітектури в 2012 р За задумами архітекторів, креативний дизайн будинку ознаменував собою стратегічно і та історичних важливе місце - вхід в Олімпійський парк. Стовпи, які утримують дерев'яний палац, живописно прикрашені кольоровими ілюстраціями до творів Чосера.

Креативний дизайн цього будинку являє собою дерев'яний візерунок, складний, як ажурна вишивка.

Немов пісня мріям, легкий і надихаючий палац із дерева, вийшов саме такий, яким його і представляли дизайнери.

Креативні проекти будівель - дерев'яний палац на стовпах в Олдгейті Креативні проекти будівель - дерев'яний палац на стовпах в Олдгейті

{crossposting}
Переглянуті проекти: