ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Дорогі друзі! Для кожного з нас минулий рік був дуже непростим і водночас наповненим пам'ятними подіями. Нехай Новий 2015 рік принесе всім нам тільки добрі зміни, стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

З усією теплотою і щирістю вітаємо Вас з наступаючим Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Для нашої компанії минулий рік, був теж не простим, але значущим. 2014 рік збагатив нас усіх новим досвідом, і ми достойно завершили його. Ми разом шукали і знаходили правильні рішення, реалізовували нові дерев’яні будинки з брусу. Наші реалізовані проекти, дерев’яні будинки з брусу, лазні, альтанки, храми і каплиці можна побачити в різних куточках нашої країни і за кордоном. Останнім часом у всьому світі відбувається динамічний розвиток дерев'яного будівельного ринку, а дерев’яні будинки з брусу стають дедалі популярнішими. Ми єдині з усіх підприємств в Україні встановили у себе унікальну технологічну лінію з виробництва сухого профільованого бруса. Профільований брус є найсучаснішим і високотехнологічним будівельним матеріалом в дерев'яному будівництві на сьогоднішній день. З березня 2014 року компанія «Домінант» почала виробляти сухий профільований брус, і ми дуже пишаємося цим. Наші фахівці розробили нові високотехнологічні дерев’яні будинки з брусу, використовуючи саме сухий профільований брус. Профільований брус, висушений за технологією камерної сушки володіє найкращими якісними, естетичними та екологічними характеристиками як унікальний будівельний матеріал. Тому сухий профільований брус – це найкращий матеріал, з якого будуються дерев’яні будинки з брусу.

Отже з гордістю можна стверджувати, що кожному з нас минулий рік запам'ятався по-своєму, але було і багато спільних успіхів. У минулому році, як і завжди, ми були однією згуртованою командою, що дозволяло нам повною мірою реалізовувати поставлені завдання і досягати успіхів у спільній справі. Попереду нас чекає велика, напружена робота, ми вже запланували нові, унікальні дерев’яні будинки з брусу і з новими силами та натхненням починаємо їх реалізацію.

колектив домінант

 

Нехай ці Новорічні свята та Різдво Христове будуть найдобрішими, щирими і світлими для всіх нас, і принесуть безліч щасливих, радісних моментів.

Нехай новий 2015 рік стане роком впевненого розвитку, злагоди, високих досягнень та яскравих подій!

 

З повагою,
Сіроватський Михайло Ярославович,
Генеральний директор
Будівельної компанії «Домінант»

Переглянуті проекти: