Новини будівельної компанії з натурального дерева «Домінант»

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua

Вкотре ми згадуємо про лідера за кількістю замовлень серед наших проектів. Проект «Континент2» - будинок-баня з бруса, який користується величезною популярністю у наших замовників не тільки в Україні, а й далеко за її межами , наприклад, в сонячному Азербайджані. Нещодавно ми побудували цей проект з сухого профільованого бруса в Чернігівській області, Ніжинському районі, і хочемо поділитися цією новиною з вами.

Сьогодні знайомимо вас з ще одним, абсолютно новим проектом компанії «Домінант». Це житловий, заміський будинок загальною площею 105,6 м2. Складається він з оциліндрованих колод діаметром 200 мм. Здається нічого нового і цікавого? Але це не так. Будинок має дуже оригінальне планування і дизайн. Планування придумав замовник самостійно, а наші фахівці допомогли скласти грамотний проект, в якому врахували всі побажання клієнта. В результаті спільної роботи, зараз ми можемо презентувати вам готовий, незвичайний і оригінальний проект житлового будинку.

Ми працюємо над тим, щоб постійно вдосконалювати свою майстерність в будівництві будинків. У цьому році «Домінант» представляє абсолютно нові, цікаві та оригінальні проекти. Прикладом одного з них виступає розкішний заміський будинок для сім’ї, спланований на 2 поверхи. Це затишний, теплий і дуже красивий дерев’яний будинок. Давайте розглянемо всі його переваги більш докладно.

Відгомоніли новорічні свята і ми з новими силами готові до роботи. Ми точно знаємо, що попереду нас чекають нові проекти дерев’яних зрубів. Багато можливостей і перспектив розвиватися і радувати своїх клієнтів. Новий 2019 рік тільки почався, а ми вже готові представити свіжий, актуальний проект. Сьогодні - це зроблена з колод лазня, яка затребувана як ніколи в зимовий період. Адже після низки свят і застіль хороша лазня допоможе привести себе в порядок і оздоровитися. Ми дуже швидко і якісно побудуємо вам просту сімейну баньку, і через місяць ви вже зможете насолоджуватися парними процедурами. Детальніше про будівництво лазні розповідаємо зараз.

Підводячи підсумки року 2018, що минає, можемо сказати, що він для співробітників компанії «Домінант» був дуже продуктивним і щедрим на цікаві проекти. Наша місія: поліпшення якості життя, здоров’я, а також навколишнього комфорту всіх домовласників. А щоб виконати цю важливу місію, ми постійно будуємо красиві, якісні і екологічно чисті будинки з натурального дерева, в яких тепер безліч людей в Україні і за її межами відчувають себе щасливішими і здоровішими. Так і сьогодні, для тих, хто бажає звернути на себе увагу, а також полюбляє незвичайні і нестандартні рішення, наша компанія пропонує розглянути проект «Лекід2», який можна сміливо назвати одним з топових серед наших будівель.

Більше статей...

Переглянуті проекти