ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

fsc
часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

В каталозі будиночків з дерева «Домінант» є дуже популярні проекти , будівництво яких замовляють мало не кожен місяць . А є будиночки, які також гідні стати такими ж популярними серед клієнтів завдяки своїй красі і комфорту. З одним з таких чудових котеджів познайомимо вас в цій публікації. Це будиночок-студія «Драгут», який ми виготовили і відправили на експорт до В'єтнаму. Тепер кілька таких будівель доповнять ціле котеджне містечко, створене з дерев'яних конструкцій нашого виробництва близько Хошиміну.


Проект будинку-лазні «Континент 2» - це найпопулярніший проект «Домінант», замовлення на будівництво якого ми отримуємо регулярно. Цей будиночок з лазнею можна побачити в різних куточках України та за кордоном, про що ми розповідали вам у наших публікаціях: «Як проект будинку-лазні «Континент» подорожує по континенту», «Найпопулярніший проект дерев'яного будинку». У сьогоднішній публікації розповімо вам, як можна зробити цей чудовий проект лазні ще комфортніше, добудувавши до нього терасу.


Один з найбільш привабливих і функціональних проектів в нашій колекції бань – це, звичайно, лазня «Родвія». Якраз той самий випадок вдалого поєднання зовнішньої естетики і внутрішньої практичності. Плюс до всього компактність, що дозволяє поставити дерев'яний зруб баньки на будь-яку ділянку або прибудинкову територію. Подробиці планування проекту «Родвія» і фото його споруди дивіться далі.

За два десятиліття діяльності «Домінант», компанія отримала статус українського лідера в сфері будівництва дерев'яних конструкцій і стала потужним експортоорієнтованим підприємством. Разом з освоєнням нових ринків і технологій деревообробки в нашому асортименті постійно з'являється нова продукція. Висока якість і екологічна безпека дерев'яних виробів «Домінант» підтверджується наявністю відповідних документів і сертифікатів. Нещодавно ми отримали міжнародний сертифікат FSC, що стало ще одним важливим досягненням нашої діяльності і серйозним підтвердженням відповідального ставлення виробництва «Домінант» до природи і дотримання високих міжнародних вимог в нашій діяльності.

Класичний дерев'яний котедж «Альдела» вміщує всі переваги заміського житла, і це дуже цінують наші замовники. Ми вже кілька разів зводили цей чудовий будиночок, і хочемо познайомити вас ближче з його перевагами в цій публікації. Проект котеджу поєднує сучасний стиль і класичний матеріал дерев'яної споруди – оциліндровану колоду. Технічні характеристики проекту «Альдела» роблять його одним з кращих варіантів дерев'яного будинку, як для дачного дозвілля, так і постійного проживання.

Більше статей...

Переглянуті проекти: