ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua

Погода за вікном радує сонечком і теплом, чарівність золотої осені і шурхотіння листя дарує просто чарівний настрій. І ми хочемо порадувати вас чудовою новиною! Сьогодні презентуємо новий проект заміського будинку з гаражем з сухого профільованого бруса «Джельсан». Він дуже цікавий завдяки свому плануванню і оформленню.

Поки за вікном дощ і сльота, а пориви вітру пробирають наскрізь, ми як завжди, працюємо на благо наших клієнтів, які радіють новим придбанням. Безліч дерев’яних кафе і ресторанів приймають щодня своїх гостей. Готельні комплекси поселили не одну тисячу гостей, а СПА центри та лазні надають відмінний відпочинок своїм відвідувачам. Зовсім нещодавно ми втілили в життя оригінальну ідею замовника з будівництва комбінованого будинку і більш докладно вам про це розповімо.

Кожне замовлення будівництва дерев’яного будинку доводиться нашими архітекторами і майстрами до досконалості. Ми завжди враховуємо в проектах всі побажання клієнтів. Ось і сьогодні в черговий раз хочемо представити наш новий проект будинку 6х6 м, виконаний повністю за ідеєю та бажанням замовника.

У сучасному світі мода дуже швидко змінюється, але ми завжди на гребені хвилі і пропонуємо нашим клієнтам тільки найкраще! У моді на житло завжди в першу чергу надійність, затишок і комфорт. Останні кілька років дуже популярні житлові будинки з оциліндрованих колод , адже тільки своїм зовнішнім виглядом вони вселяють відчуття затишку і тепла. А вже про красу і комфорт оциліндрованого зрубу можна говорити нескінченно.

Наша нова робота в Сколівському районі Львівської області поєднує в собі масштабність і бюджетность, індивідуальний підхід і разом з тим класику виконання дерев’яної будови. Новий проект ресторану з бруса «Домінант» зітканий з контрастів, а тому дійсно заслуговує вашої уваги. Цей «повітряний гігант» складається з сухого профільованого бруса розміром 60 × 150 мм. Давайте розглянемо більш уважно всі деталі даного проекту.

Більше статей...

Переглянуті проекти