ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    
  • News ua

Так багато сонячних днів подарувала нам щедра осінь, що залишати свої заміські ділянки і повертатися в метушливе місто зовсім не хочеться. Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, компанія «Домінант» пропонує великий вибір дачних проектів, які підходять для цілорічного використання. Побудувавши собі такий дачний котедж , кожні вихідні і свята ви зможете проводити за містом, в тиші і затишку, насолоджуватись яскравими барвами осені, красою і свіжістю морозних, зимових днів. Переваги таких дачних будиночків по достоїнству оцінив наш новий клієнт з міста Маріуполь і замовив у нас будівництво проекту «Альдела», про який далі розповідаємо.

Працюючи з деревом, можемо впевнено сказати, що це найбільш універсальний, зручний в роботі і якісний будівельний матеріал. Всі дерев'яні споруди (навіть виконані за однаковими проектами), мають свій, індивідуальний стиль і характер. Саме тому компанія «Домінант» спеціалізується на дерев'яному будівництві. Звертаючись до нас, клієнти отримують кваліфіковані поради у виборі проекту, будівельних матеріалів і подальшого будівництва. Знаючи специфіку і якість наших робіт, клієнти звертаються до нас не один раз.

На нашому підприємстві склалася максимально проста і доступна для всіх схема оформлення замовлень будівництва і в Україні, і за кордоном. Наші фахівці допомагають замовникам підібрати проект будинку з урахуванням всіх їхніх побажань. Розглядаючи нове замовлення, ми підбираємо відповідну технологію будівництва з дерев'яного бруса, виходячи з особливостей кліматичної зони розміщення об'єкта. Завдяки високій якості роботи та індивідуальному підходу споруди «Домінант» потихеньку заповнюють весь світ!

Представляємо вам новий проект вілли «Крампет», зараз він будується у Франції, в регіоні Бургундія, в мальовничому містечку La Grande-Verriere. Ми вже не перший раз будуємо проекти у Франції і впевнені, що наші будинки зможуть ощасливити ще безліч громадян цієї країни. А поки що більш детально розглянемо особливості проекту «Крампет».

Незважаючи на відмінність в культурі і менталітеті, всі закордонні клієнти одноголосно сходяться на думці, що будинок з дерева — найкраще підходить для комфортного життя і відпочинку . Перебуваючи в такому будинку, можна відчути затишок і умиротворення природи. Саме тому, все більше зарубіжних клієнтів звертаються в компанію «Домінант» із замовленнями на будівництво, і ми постійно розширюємо географію дерев'яних будівель. Замовники завжди залишаються задоволені кінцевим результатом, а ми з радістю знайомимо вас з новими роботами! Отже, нещодавно ми відкрили для себе Угорщину. Гарна база відпочинку, на березі мальовничого, всесвітньо відомого озера Балатон, тепер буде облаштована котеджами з бруса нашого виробництва.

Виконуючи будівництво або проектуючи черговий проект дерев'яного будинку, фахівці компанії «Домінант» вкладають в нього максимум старань. У кожній своїй роботі ми залишаємо частинку душі і завжди дуже радіємо готовому результату, пишаємося, коли бачимо радісну реакцію замовників. Особливими замовленнями завжди були і є роботи зі зведення храмів зі зрубу . Наші фахівці завжди із захопленням ставляться до таких замовлень, адже ми розуміємо, що зводимо особливий проект. У храмах люди воз'єднуються в своїх думках з Богом і тому атмосфера тут повинна бути відповідна. Цьому сприяє якісна обробка дерев'яної будови, про що наша подальша розповідь.

Ещё статьи...

Переглянуті проекти: