ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

fsc
часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Практично кожна наша робота виконується індивідуально по вподобанням господарів. У компанії «Домінант» можна замовити будь-яку дерев’яну конструкцію, яку досвідчені майстри реалізують якісно і в домовлені терміни. Споруда з сухого бруса в Київській області стала ще одним з яскравих прикладів реалізації індивідуального проекту. У чому ж особливості цього будиночка? Читайте далі подробиці будівництва і дивіться фото котеджу з сухого бруса.


Величезна перевага наявності своєї ділянки землі і котеджу з дерева - це можливість планувати і облаштовувати присадибну територію на свій смак. Наприклад, можна побудувати чудову альтанку, яка стане зручним місцем для захоплюючого дозвілля поза домашнього простору. Всі без винятків люблять відпочинок на природі, будь то весняні шашлики або зимовий глінтвейн на свіжому повітрі. Колодчаста альтанка «Матільда» просто створена для такого відпочинку і прийому гостей в будь-який час року. Ми презентуємо її реалізацію в сьогоднішній публікації на території Харківського обласного центрального яхт-клубу в с. Старий Салтів.


Один з найяскравіших проектів «Домінант» нещодавно отримав одне зі своїх найяскравіших втілень. Ресторан «Млин Гірсо» тепер знаходиться у В'єтнамі, як ефектне доповнення котеджного містечка з дерев'яних конструкцій, які ми відправляли в цю країну раніше. Дерев'яний зруб, оригінально, побудований у вигляді млина, здатний прикрасити будь-який пейзаж і привабити безліч гостей, особливо, якщо це стосується комерційного об'єкта. У цій публікації вас чекають подробиці реалізації цього дивовижного ресторану зі зрубу .


Проектам сакральних споруд відводиться окрема категорія в каталозі «Домінант», і це дуже важливий напрямок нашої роботи. Наш досвід храмових будівель включає церкви, трапезні, каплиці, дзвіниці і синагоги. В основному всі ці будови спочатку виконувалися на підставі індивідуального підходу. Адже в храмовому будівництві відсутні так звані типові проекти, але завжди враховуються релігійні канони і принципи. Сьогодні поділимося з вами інформацією про будівництво дерев'яного храму за індивідуально розробленим проектом для Хрестовозвіженского монастиря в с. Голинчинці Вінницької області.

Ми постійно поповнюємо багаж готових робіт будиночками з дерева з оригінальним плануванням. Котедж з антресольного поверхом - дуже зручне рішення для дачі або бази відпочинку. Адже в такому будиночку економиться і оптимально розподіляється корисна площа. Як приклад дачної будівлі з антресоллю пропонуємо проект «Інфант2», який не так давно бригада будівельників «Домінант» зводила в с. Новосілки Києво-Святошинського району.

Більше статей...

Переглянуті проекти: