ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
  • News ua

Більш за все кожен з нас очікує на перемогу в цій жорстокій і нещадній війні, яку зараз веде проти України сусідня садистська держава. І ми продовжуємо працювати з дуже сильною вірою у перемогу, долаючи всі труднощі воєнного стану. Ми знаємо, що зараз як ніколи актуальна пропозиція швидкого будівництва, адже багато хто був змушений покинути рідні будинки, а хтось і зовсім втратив житло. Покажемо вам приклад простого, одноповерхового, дуже затишного будиночка з колод, який доступний за вартістю, і його можна побудувати в найкоротші терміни.

Модний, витончений вигляд будиночка «Жакона» приваблює багатьох наших клієнтів у різних куточках Землі. Він чудово виглядає у будь-якому виконанні, і ми вже не раз будували такий котедж у різних технологіях дерев'яної будови. Нещодавно на нашому сайті з'явилася нова модель проекту «Жакона2» з оциліндрованого зрубу. Тепер котедж у своєму первісному виконанні з профільованого бруса збудований у мальовничому куточку Португалії, в оточенні густих лісів та водоспадів на високих гірських схилах. У цій публікації на вас чекають подробиці реалізації проекту та фото з місця будівельних робіт.


Комерційні проекти павільйонів, кафе або ресторану, оригінально виконані з дерева, будуть цікаві для кожного, хто планує інвестувати в бізнес. Як відомо, дерев’яні зруби швидко збираються, вимагають мінімум оздоблення та швидко окупаються, починаючи приносити стабільний дохід. Тому будівництво зробленого з колод павільйону або банкетного залу вигідно доповнить будь-який комплекс відпочинку і розширить спектр послуг, що в ньому надаються. Приклад будівництва їдальні для бази відпочинку ми показуємо у цій новині.

Постійно вдосконалюючи свою майстерність у будівництві дерев'яних будинків, «Домінант» виконує індивідуальні замовлення на будівлі будь-якої складності. Найсміливішу ідею з будівництва ми реалізуємо для вас, якщо ви знаєте, який ви бажаєте будинок. На основі ваших вподобань ми розробимо грамотне проектне рішення, і вам не доведеться вибирати будинок з готових, типових проектів, адже ми зробимо те, що хочете ви. Найоригінальніші та найнеповторніші будівлі завжди виходять на основі індивідуальних вподобань замовників. Адже саме такі будови відображають внутрішній світ господаря, його характер та стиль життя. Приклад такого гарного маєтку із оциліндрованого зрубу під індивідуальне замовлення можна побачити у с. Запруддя Київської області, де нещодавно закінчилися роботи із встановлення будинку нашими майстрами.

Популярність проектів дерев'яних зрубів «Домінант» зростає не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу. І нова країна на карті наших споруд – це Грузія! Нещодавно в Грузії було реалізовано проект дерев'яного будинку «Ясон» з деякими змінами за бажанням замовника. Подробиці проекту та його реалізації розповідаємо далі.

Більше статей...

Переглянуті проекти: