ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Чому абсолютно різні люди, які мріють побудувати собі найкращий будинок, найчастіше зупиняють свій вибір на однакових проектах компанії «Домінант»? Проект котеджу «Манвіна» відноситься якраз до таких улюблених проектів наших клієнтів. У ньому зібрані всі переваги комфортного житла, плюс наших замовників радує співвідношення ціна/якість, яке в даному проектному рішенні є оптимальним. З радістю поділимося з вами новиною з чергової реалізації проекту «Манвіна» та ще й з добудовою навісу.

Запити на будівництво дерев'яної лазні постійно в ТОПі звернень в нашу компанію. Тому найбільш вдалі проекти бань, на думку клієнтів, реалізуються нами безліч разів. У нас зібралося маса зразків будівництва будинків і бань з різного виду бруса, а також різні приклади внутрішнього облаштування і зовнішнього дизайну будівель. Сьогодні презентуємо приклад облаштування парилки в проекті, побудованому майстрами «Домінант» за проектом лазні «Сімейна». Ця чудова банька встановлена в Київській області, с. Гатне.

Неповторний шарм і краса проекту «Мейдін» стали запорукою його популярності серед багатьох замовників компанії «Домінант». Вкотре реалізуємо цей чудовий проект і з радістю ділимося подробицями споруди в мальовничому куточку України, с. Вилкове, Одеської області.

Якщо ви ще не визначилися з будівництвом будиночка на своїй дачі, то ми пропонуємо вам відмінний проект будинку-лазні «Маель». Це універсальний вибір, який уособлює всі переваги володіння власним дерев'яним котеджем, та ще й з лазнею. Сьогодні ми не тільки познайомимо вас з новим, чудовим проектом будиночка з лазнею, але й розповімо, як був змінений і побудований котедж «Маель» для наших клиентов во Львовской области.

Будинки з брусу виробництва компанії «Домінант» отримали заслужену популярність в багатьох країнах світу. У деяких країнах з наших будиночків зводяться цілі котеджні містечка, як, наприклад, у В'єтнамі. Сьогоднішня розповідь про реалізацію декількох котеджів в Румунії, куди ми регулярно відправляємо свої дерев'яні конструкції. Кожна країна відрізняється своєю специфікою дерев'яного будівництва. До Румунії всі проекти будинків розробляються під вподобання замовників. Як показує досвід, клієнти з цієї країни вибирають індивідуальний підхід та унікальні, а не готові проектні рішення. Крім того, кожен може придбати в компанії «Домінант» готовий комплект будинку з монтажем нашими будівельниками, або зібрати його самостійно. Саме такий варіант покупки, вважають за краще наші замовники з Румунії. Сьогодні презентуємо два індивідуально розроблених проектних рішення для Румунії, які були побудовані місцевими будівельниками.

Більше статей...

Переглянуті проекти: