ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    
  • News ua

Компанія «Домінант» завжди відкрита для співпраці з замовниками з різних країн і створення проектів будинків з бруса , які все частіше з'являються в різних куточках нашої планети. Ми невпинно тішимо своїх клієнтів будівлями з дерева не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами! Сьогодні вас чекає новина про відкриття нової країни в нашій діяльності - недавно ми виготовили дерев'яні котеджі для будівництва в Лівані. За далекосяжними планами, це будуть не єдині наші проекти, реалізовані в цій державі Близького Сходу. Крім того, у нас вже є досвід будівництва в Об'єднаних Арабських Еміратах, де ми втілили в життя дерев'яний павільйон площею 173 м2 по проекту «Ноуваль». І ось тепер дві нові споруди вже в процесі складання з сухого профільованого бруса в Лівані.

Ті, хто уважно стежить за виходом наших новин, підтвердять - ми часто виконуємо споруди за кордоном. «Домінант» постійно відкриває нові країни, розширює географію будівництва, і ми з радістю ділимося з вами результатами роботи і в Україні, і за кордоном. А є такі країни, в яких ми реалізуємо проекти дерев'яних будинків з року в рік. І одна з таких країн в нашій діяльності - це Німеччина. Саме в Німеччині нещодавно ми побудували дерев'яний комплекс відпочинку, що складається з декількох проектів бань та ресторану з дерева ресторану з дерева . Будівлі розташовані в західній частині країни, а саме це Ляйхлінген - місто в Німеччині, в землі Північний Рейн-Вестфалія. Через численні сади місто отримало офіційну назву «Міста квітів». І де ж ще, як не в цьому прекрасному куточку нашої Землі, будувати таку красу, як колоритні колодчасті котеджі?

Для тех, кто желает построить теплое и экологически чистое жилье из натурального материала, лучше всего подойдет деревянный дом из утепленного бруса. Давний опыт работы предприятия «Доминант» в сфере деревообработки позволяет выделить технологию утепленного бруса, как оптимальный способ строительства жилья.

Тож не дивно, що сучасні замовники, вибираючи найбільш прогресивне і модне житло, замовляють у нас будівництво дерев'яних будинків з сухого бруса з утепленням. А ми з радістю ділимося з вами результатами роботи, і в цій новині розповімо про двоповерховий будинок з подвійного бруса з арболіту, який побудували недавно в с. Зарічани Житомирської області.

Привабливо виглядає присадибна територія, коли і житловий будинок, і підсобні приміщення у дворі побудовані в одному стилі. Тоді вони гармонійно доповнюють одна одну, і господарі можуть щодня насолоджуватися навколишньою красою. Люди, які хочуть не тільки прикрасити своє житло, а й подбати про здорове оточення на своїй ділянці, вибирають для будівництва натуральні матеріали. В даному випадку нічого не може зрівнятися з натуральністю і красою дерева. Саме тому все більше замовників замовляють не одну будівлю, а відразу цілий комплекс споруд. Про таке цікаве замовлення розповімо вам зараз докладніше.

Проект п'ятигранний зрубу «Креміна» заслужено можемо назвати одним з найоригінальніших і найкрасивіших. Спочатку ця розкішна будівля створювалася для нашого клієнта з Болгарії повністю на основі його побажань. Нестандартна п'ятигранна форма споруди зовні схожа з дорогоцінним каменем або гірською квіткою. Не дарма, саме цей проект привертає стільки уваги наших клієнтів, і один з нових замовників побажав побудувати проект «Кремина», але вже з використанням прогресивної технології будівництва з сухого профільованого бруса.

Ещё статьи...

Переглянуті проекти: