Новини будівельної компанії з натурального дерева «Домінант»

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua

Співробітники компанії «Домінант» з гордістю і любов’ю реалізують кожен новий проект дерев’яного будинку. Ми впевнені в бездоганній якості і надійності своїх виробів. Екологічність і практичність дерев’яних будинків вибирають все більше людей і звертаються до нас за допомогою в реалізації своїх ідей. А ми з радістю представляємо свої роботи. Сьогодні розповімо про проект літнього будинку, який обов’язково сподобається вам, як тільки ви розглянете його ближче.

Зима вже повномірного вступила в свої права, тепер всіх нас чекає довга зимова казка. А скільки чудових, веселих свят чекає попереду! Можна влаштувати неймовірні вихідні та канікули. Проект котеджу «Інфант» допоможе втілити цю мрію в життя і стати цікавим варіантом для заміського відпочинку. Фахівці «Домінант» так само швидко зведуть для вас цей чудовий зруб, як зробили це нещодавно в Кирилівці Запорізької області.

Життя сучасної і успішної людини диктує свої правила. Щоб бути на висоті, необхідний постійний рух і розвиток. Як же хочеться іноді зупинитися і відпочити. Зараз дуже багато баз відпочинку і санаторіїв, а з-за кордону ваблять умовами «все включено». Але ті, хто хоча б раз відпочивав у будинку з дерева або проживав в ньому якийсь час підтвердить - саме в дерев’яному будинку дихається надзвичайно легко, та й засипається набагато краще, ніж де-небудь ще. Ось що дійсно потрібно для справжнього відновлення сил і енергії. Співробітники компанії «Домінант» спроектували і підготували ідеальне місце для відпочинку - оригінальна двоповерхова дача «Рубін». Із задоволенням розповідаємо про будівництво проекту.

Пару днів назад на вулиці ще була золота, тепла осінь, але ось уже і перший сніг на дорогах і в містах країни. Дощ, пронизливий вітер і перші заморозки викликають відчайдушне бажання зігрітися. А для того, щоб ви могли не тільки погрітися, а й подбати про своє здоро’я - ми побудуємо вам чудову дерев’яну лазню! Ось таку як, наприклад, в нашій сьогоднішній публікації. Отже, нова споруда лазні з бруса пропонується вашій увазі.

Зайнявшись питанням проектування будинку і прибудинкової території, хочеться з максимальною користю використати весь простір заміської ділянки. Добре, коли і всередині будинку, і на території біля нього затишно, красиво і комфортно. Сьогодні наша новина саме про будівництво цікавого проекту літньої кухні з альтанкою «Фрадлі» , який допоможе організувати прибудинкову територію красиво і функціонально.

Більше статей...

Переглянуті проекти