ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    
  • News ua

У нас для вас чудова новина! Останній місяць літа - і ми знаємо, де його краще провести. Компанія «Домінант» створила відмінний проект для відпочиваючих в місті Генічеськ Херсонської області. Це два топових проекти гостьових будиночків «Кенді» і «Ритм», розроблених спеціально для ідеального відпочинку біля моря. Обидва будиночка виконані з сухого профільованого бруса 60x150 мм і є зразками практичності і компактності простору. Дозвольте більш детально ознайомити вас з конструкцією будівель і способом їх зведення.

Будівлі з деревини гарно поєднуються із будовами з інших матеріалів і добре вписуються в будь-який ландшафт. А завдяки унікальним характеристикам дерева, будинки з бруса не втрачають свою популярність. Компанія «Домінант» зводить різноманітні дерев’яні споруди, в тому числі кафе і павільйони.

Де найкраще проводити безтурботні літні дні, насолоджуватися сонечком і смаком свіжих фруктів і ягід? Ну звичайно ж на дачі - в своєму заміському котеджі, де можна забути про міські турботи і побути у владі природи. Сьогодні наша розповідь про проект дерев’яного котеджу , побудованого майстрами «Домінант» на дачі наших замовників. Тепер їм забезпечений справжній дачний затишок і можливість насолоджуватися свіжим повітрям і вітамінами першого дачного врожаю за чашкою чаю на терасі чарівного дерев’яного будиночка.

Як правило, максимум свого часу, ми проводимо на роботі, ось чому так важливо забезпечити собі зручне робоче місце, де будуть з’являтися сили і натхнення на щоденну працю. Щоб ще і мінімізувати ризики для свого здоров’я, краще вибирати для внутрішньої обробки офісу тільки натуральні матеріали. Лідером серед екологічно чистих матеріалів для будівництва безсумнівно є дерево. Дерев’яний офіс - це новинка для всіх нас. Погодьтеся, часто для офісних центрів вибирають стандартні і бюджетні набори матеріалів, від чого вони взагалі-то і виглядають однаково. А офіс з бруса - свіже рішення і значний внесок в здоров’я співробітників, їхню продуктивну роботу та й сам престиж фірми, так як офіс - це обличчя компанії. Про те, як побудувати презентабельний дерев’яний офіс, наша сьогоднішня розповідь.

Для зведення зрубів компанія «Домінант» використовує тільки найефективніші технології: будівництво з оциліндрованих колод, подвійного бруса з утепленням і сухого профільованого бруса. До слова, остання з перерахованих вище набуває все більшої популярності за рахунок чудових технічних характеристик і зовнішньої краси будівель з сухого профільованого бруса. Як приклад такої будови виступає один з наших найефектніших особняків «Артас», про який ми зараз розповімо.

Більше статей...

Переглянуті проекти