Новини будівельної компанії з натурального дерева «Домінант»

ru

           
    
  • News ua

Успішний і далекоглядний підприємець продумує всі деталі роботи з клієнтами і докладає максимум зусиль для того, щоб вони були задоволені. Так, наприклад, господар бази відпочинку прагне запропонувати кожному гостю комфортні умови для цікавого дозвілля. Власник ресторана або кафе створює приємну атмосферу в своєму закладі і смачне меню. Складніше витримувати високий рівень конкуренції господарям торгових точок. У цьому бізнесі потрібно завжди виступати на крок вперед перед іншими, як, наприклад, наш замовник з Очаківського району Миколаївської області. Клієнт замовив в компанії «Домінант» будівництво симпатичного, дерев'яного магазину по проекту «Лісовичок», отримавши при цьому масу переваг, про які розповідаємо далі.

Проект дерев'яного будинку, про який ми сьогодні хочемо вам розповісти, зможе приємно вразити фантазію найвимогливішого клієнта. Гарний двоповерховий маєток з дерева був побудований з урахуванням всіх прохань, побажань і вподобань замовника. Розкішна будова з оциліндрованого зрубу знаходиться в Київській області.

Вишуканий, статний, витончений, зі своїм особливим характером - саме такий проект компанії «Домінант» представляємо вам у сьогоднішній публікації. Будинок-садиба «Мілорд» - це харизматичний, двоповерховий красень, побудований з сухого, профільованого бруса 150*150 мм. Це особливий проект будинку-садиби з параметрами 8,5 м на 13,5 м. Локація споруди знаходиться в Дніпропетровській області.

Постійно підвищуючи рівень навичок в роботі, співробітники компанії «Домінант» будують проекти дерев'яних будинків, гарантуючи їх довговічність, міцність, екологічність та надійність. Саме тому, наші замовники, вивчивши нашу роботу один раз, повертаються до нас за новими виробами, і рекомендують нас своїм друзям. Сьогодні, ми хочемо познайомити вас зі ще одним, нашим новим проектом, створеним за уподобаннями та бажаннями закордонного клієнта.

З поверненням тепла кожен з нас бажає більше часу проводити на свіжому повітрі. Як правило, всі чекають вихідних, щоб організувати пікнік з друзями і рідними, поїхати на дачу, відпочити в саду або парку. Добре проведені вихідні заряджають енергією і силами на весь подальший робочий тиждень! Саме тому дуже важливо продумати всі складові такого відпочинку і підготувати все необхідне. Якщо ви живете в заміському будинку, то відпочивати на свіжому повітрі можете в будь-який зручний час, просто поставивши в саду стілець. Але, якщо ви цінуєте затишний, комфортний та якісний відпочинок, найкраще придбати для своєї ділянки гарну дерев'яну альтанку, наприклад, альтанку зі зрубу з кімнатою «Вілкс» . Дозвольте розповісти про те, як ми її спроектували і побудували для одного з наших шановних клієнтів.

Більше статей...

Переглянуті проекти