ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
    
  • News ua

Вибираючи як провести довгоочікувану відпустку, ми в першу чергу розглядаємо, які умови пропонує той чи інший комплекс відпочинку. Нас цікавить все: від програми розваг, до особливостей харчування. Але головне, на що завжди звертають увагу клієнти - це житлові умови і рівень комфорту номерів. Підприємці, які посилено працюють над удосконаленням своїх готельних комплексів і баз відпочинку, часто доповнюють території дерев'яними готелями, які є надпопулярними у туристів. Розповімо вам про проект двоповерхового готелю «Транзит», який ми вже кілька разів зводили на морському узбережжі на радість поціновувачам морського відпочинку в атмосфері деревної свіжості готелю з брусу.

Кожна людина має свій неповторний стиль і характер, не буває в світі двох абсолютно однакових людей. Навіть близнюки мають відмінності в зовнішності і характері. Працюючи не перший рік у сфері дерев'яного будівництва, ми з упевненістю можемо сказати, що не буває двох однакових будинків. Навіть побудовані за одним проектом будинки відрізняються між собою. Різне оздоблення і декоративні елементи, перепланування приміщень будинку можуть повністю змінити весь його вигляд і стиль. Будь-який готовий проект дерев'яного зрубу в нашому каталозі можна доопрацювати по-своєму і скомбінувати з іншим проектом, як ми і зробили при реалізації нового проекту будинку з оциліндрованих колод . Далі розповімо докладніше про цю споруду.

У своїх статтях і новинних блоках ми постійно презентуємо наші готові роботи. Кількість будинків, кафе, альтанок, готелів, побудованих нашими фахівцями за час роботи компанії, налічує десятки сотень об'єктів як у нас в країні, так і за кордоном. Сьогодні показуємо, як ми працюємо з вже побудованими дерев'яними зрубами – проводимо фінішну обробку і освіжаємо фарбування.

Кожен з нас любить відпочивати на природі, в тиші і спокої. Залишитися наодинці зі своїми думками і скинути з плечей тягар відповідальності, статусу та іміджу. Навіть затяті урбаністи прагнуть провести хоча б кілька днів на рік на природі і зробити перезавантаження думок, душевного стану і самопочуття. Кращим доповненням до відпочинку на свіжому повітрі можуть стати приємні вечори в компанії близьких і друзів на терасі чудового дерев'яного будинку. Якщо ви замислюєтеся про будівництво такого будиночка на своїй дачній ділянці, ми з радістю вам допоможемо. Як зробили це нещодавно для нашого замовника з Київської області.

Не знаєте, як перетворити виснажливе дачний дозвілля на городі в комфортний літній відпочинок? Ми вам відповімо! Досить побудувати на ділянці гарний дачний будиночок - і ви самі здивуєтеся, наскільки зміниться спосіб проведення часу на дачі. Про те, як ми побудували літній будиночок з бруса за проектом «Барнабіс» для нашого клієнта, розповідаємо далі.

Ещё статьи...

Переглянуті проекти: