ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит
  • News ua

Найпрогресивніша технологія будівництва на сьогоднішній день - це масив висушеного бруса з арболітом всередині стін споруди. Ми присвятили багато публікацій перевагам будинку з подвійного бруса і виділили відповідну категорію проектів в каталозі будівель «Домінант», щоб оформити замовлення на будь-який будинок з утепленням можна було швидко і зручно прямо на нашому сайті. А цю новину присвячуємо нашій новій роботі з подвійного бруса з утеплювачем всередині стін - будівництву готелю на двадцять номерів в с. Станишівка, Житомирського району.

Якщо ви задумали будівництво власного будинку з бруса і добре знаєте, який він повинен бути, ми розробимо грамотне проектне рішення на основі ваших уподобань. Звернувшись до нас, ви зможете реалізувати свою ідею будівництва в повній мірі. Вам не доведеться вибирати будинок з готових проектів, адже ми зробимо саме те, що хочете ви. Кожна наша робота по будівництву дерев'яного будинку відбувається з урахуванням побажань господаря. Подальша розповідь піде теж про побудований за індивідуальним проектом будинок в Миргородському районі Полтавської області.

Незважаючи на різноманітний вибір готових лазень в нашому каталозі проектів, багато клієнтів звертаються з власними завданнями по будівництву. Як ми виконуємо індивідуальні проекти, докладно розповідається у відповідній публікації на сайті. І сьогоднішня розповідь теж буде про будівництво лазні за плануванням господаря. Ви побачите, якою має бути затишна і функціональна лазня зі зрубу на думку клієнта, і як ми створюємо і реалізуємо зруб лазні під замовлення.

Один з найпопулярніших проектів компанії «Домінант» - це безумовно «Бальдар». Вкотре реалізуємо цей проект котеджу для нового замовника і розповідаємо цікаві деталі споруди, яка розташована в Броварському районі Київської області (село Гайове). Давайте подивимося, як красиво виглядає проект «Бальдар» в новому виконанні. Адже один і той же проект дерев'яного будинку ми можемо побудувати з колод різного діаметра, а вже такі деталі, як дах, вікна та колір будиночка клієнт завжди вибирає на свій смак.

З 2002 року ми реалізували тисячі проектів дерев'яних зрубів. І тепер в асортименті готових робіт компанії «Домінант» є споруди найрізноманітнішої функціональності. Це й житлові особняки, і дачні будиночки, і великі готельні котеджі, і садові павільйони та ресторани. Так як ми виробляємо і встановлюємо виключно дерев'яні каркаси будівель, то у господарів є маса простору для фантазії по дизайну екстер'єру та інтер'єру. Ця новина якраз присвячується нашим замовникам - задоволеним господарям дерев'яних зрубів, які зробили неймовірно красивий дизайн в своїх дерев'яних будівлях. Ми хочемо показати вам кілька прикладів інтер'єру дерев'яного будинку, щоб ви побачили, наскільки може бути дерев'яний зруб гарним і сучасним!

Більше статей...

Переглянуті проекти: