ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Наш партнер - «Мідеро»

Вироби з меблевого щита «Мідеро»

Мидеро

Наш партнер і торгова марка по реалізації меблевого щита і виробів з нього – компанія «Мідеро». Це новий бренд «Домінант», який був створений, коли ми перейшли на поглиблену переробку соснової деревини і відкрили нову виробничу лінію з виготовлення меблевих щитів. Високоміцний, зрощений масив з соснового пиломатеріалу високо стійкий перед деформацією від перепадів вологості і температури. З такого матеріалу, в першу чергу, отримуються надійні і довговічні предмети меблів. Універсальність застосування меблевих щитів і легкість їх обробки дає можливість виготовити з них полки, стільниці, підвіконня, сходи, шафи, кухонні гарнітури, ліжка та інші предмети інтер'єру. Соснові, клеєні щити відрізняються добротним і презентабельним видом, з них можна зробити ексклюзивні предмети для меблевих гарнітурів. Меблі з масиву дерева характеризуються довговічністю, найвищим рівнем якісних характеристик, простотою догляду в процесі експлуатації і виглядають набагато естетичніше, ніж меблі з синтетичних матеріалів.

В інтернет-магазин «Мідеро» продаються меблеві щити (суцільні і клеєні). Зручно, що при покупці дерев'яного щита можна вибрати його ширину на свій розсуд. Крім того, асортимент «Мідеро» включає міжкімнатні двері з масиву сосни, представлені в різному виконанні (зі склом і без), а також виконані в різній стилістиці. Купуючи дверне полотно, його також можна укомплектувати по необхідності коробкою з лиштвою. Каталог продукції, представленої в інтернет-магазині «Мідеро», планується постійно поповнювати новими товарами, наприклад, предметами меблів з масиву дерева та іншими дерев'яними виробами.

Високе технологічне оснащення виробництва меблевих щитів, представлене сучасним обладнанням іменитих європейських брендів Weinig, Dimter і DMC, дозволяє нам виготовляти дерев'яну продукцію в повній відповідності з міжнародними стандартами якості. Тому меблеві щити та інші вироби з масиву дерева від українського виробника «Домінант» затребувані в нашій країні і за кордоном. Наявність власного виробництва забезпечує оптимальний баланс ціни і якості виробів, тому все онлайн покупки в інтернет-магазині «Мідеро» від виробника «Домінант» будуть найвигіднішими для кожного покупця, будь то приватна особа або великий оптовик.

Сосновій деревині високої сортності притаманні унікальні властивості створювати надзвичайний затишок в приміщеннях, природна енергія дерева діє зцілююче на здоров'я і психіку людини. Тому за допомогою предметів інтер'єру з масиву сосни, у яких дуже приваблива, багата текстура деревини, можна облицювати і декорувати будь-яку поверхню, а також поліпшити мікроклімат усередині приміщень. Вироби «Мідеро» зі зрощеного, соснового щита - це втілення функціональності, ергономічності і високої технологічності. А поєднання високої якості продукції з натуральністю сировини забезпечує справжню розкіш природи в кожній деталі!

Переглянуті проекти: