ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Наш партнер - Малярний двір

Лакофарбові матеріали ТМ "Малярний Двір"

maljar-dvirНа сьогоднішній день наш партнер торгова марка «Малярний Двір» є провідною торгово-роздрібною мережею, що пропонує високоякісні імпортні лаки, фарби та інші лакофарбові матеріали. Звертаючись до магазинів «Малярний двір», можна отримати обслуговування самого високого рівня. Торгово-роздрібна мережа «Малярний Двір» представляє лаки, фарби, антисептики, грунтовки, шпаклівки для обробки всіх видів внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Повний асортимент продукції включає лаки, фарби та інші лакофарбові матеріали більш ніж чтирьох тисяч найменувань. Пропоновані лаки і фарби задовольняють найвибагливіший смак. Можна не тільки вибрати відповідні лаки або фарби, а й також отримати технічну допомогу як правильно застосовувати і поєднувати лаки, фарби та інші лакофарбові матеріали.

ТМ «Малярний Двір» була виділена в 2004 році в структурі ЗАТ «ДЕКО», яке було створено в 1997 році як торгова фірма на ринку оздоблювальних матеріалів. Лаки, фарби та інші лакофарбові матеріали, пропоновані торговельною маркою «Малярний двір» представлені всесвітньо відомими брендами:

  • побутові та загальнобудівельні лаки і фарби: Teknos (Текнос, Фінляндія), RILAK (Ризький Лакофарбовий Завод, Латвія), Beckers (Беккерс, Швеція), Тikkurila (Тіккуріла, Фінляндія), V33 (B33, Франція);
  • промислові лаки, фарби та інші лакофарбові матеріали для деревообробного та меблевого виробництва: Teknos (Текнос, Фінляндія), Herberts (Хербертс, Німеччина), ICSAM (Іксів, Італія), Jowat (Йоват, Німеччина);
  • спеціальні лакофарбові матеріали для антикорозійного захисту і фінішної обробки металоконструкцій, устаткування в різних галузях промисловості: Teknos (Текнос, Фінляндія), RILAK (Ризький Лакофарбовий Завод, Латвія), Tikkurila (Тіккуріла, Фінляндія).

ТМ «Малярний двір» комплексно підходить до формування асортиментної політики. Тому в торговельній мережі пропонуються не тільки лаки і фарби, а й супутні матеріали, такі як малярський інструмент ANZA (Анза, Швеція), абразивні матеріали КА.ЕР (КА.ЕФ, Німеччина) засоби індивідуального захисту MSA-Auer (МСА-Ауер, США).
Наша будівельна компанія «Домінант», виходячи з багаторічного досвіду роботи, як ніхто інший знає як важливо професійно пофарбувати дерев'яний будинок щоб надати йому естетичної привабливості і захистити від різних зовнішніх несприятливих факторів впливу навколишнього середовища. Торгова компанія ЗАТ «ДЕКО» ТМ «Малярний Двір» пропонує найсучасніші лаки, фарби та інші лакофарбові матеріали і технології в найбільш оптимальному співвідношенні ціни та якості. Лаки, фарби та інші лакофарбові матеріали від світових виробників, які можна знайти в магазинах мережі ТМ «Малярний Двір» максимально відповідають сучасним запитам і ключовим тенденціям деревообробки.

Переглянуті проекти: