ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Наш партнер — Люкс дизайн

Реклама від «Люкс Дизайн»

lux-designРеклама повинна бути дієвою та ефективною. Для цього потрібно визначити вірну цільову аудиторію, створити для неї правильне рекламне звернення, підібрати спосіб яким буде доноситися реклама до клієнтів. Наш партнер «Люкс Дизайн» - провідна рекламно-виробнича фірма, яка здійснює виготовлення всіх видів реклами за доступними цінами:

  • зовнішня реклама;
  • поліграфія;
  • навісні вентильовані фасади;
  • елементи декору;
  • дизайн послуги.

Зовнішня реклама - це перше, що формує судження про фірму і запропоновану нею продукцію чи послуги. Зовнішня реклама або оформлення фасаду є неодмінною умовою популярності будь-якої фірми. Зовнішня реклама «Люкс Дизайн» створюється в якісно налагодженому технологічному процесі. Зовнішня реклама, яку пропонує наш партнер, включає оформлення супермаркетів, ресторанів, банків, торговельних центрів і розважальних закладів. Фірмою виготовляється зовнішня реклама якої завгодно складності і різноманітності форм.


Поліграфія, поліграфічна роздаточна продукція, підібрана під цілі організації - це ефективна і дієва реклама. Фірмою «Люкс Дизайн» пропонується поліграфія в найширшому асортименті: ділова поліграфія, поліграфія на рекламно-сувенірній продукції (від ручок до ялинкових іграшок), поліграфія на візитках, поліграфія на текстильних виробах (на корпоративному одязі, прапорах, фірмових аксесуарах).
Навісні вентильовані фасади являють собою конструкції з декоративно-оздоблювальних матеріалів, захищених від вітру спеціальними мембранами і кріпильними системами.

Навісні вентильовані фасади утеплюються і захищають стіни будівлі від попадання вологи. Виготовляючи навісні вентильовані фасади, «Люкс Дизайн» використовує керамограніт, фасадні сталеві панелі і алюмінієві композитні панелі (АКП). Навісні вентильовані фасади утеплюються базальтовою мінплитою, а в якості їхнього кріплення встановлюються посилені комплектуючі зі сталі або алюмінію. Більш того, навісні вентильовані фасади можна монтувати в будь-який час року і на непідготовлені стіни, приховуючи при цьому всі їхні дефекти. Навісні вентильовані фасади - це відмінне рішення для привабливого оформлення будь-яких будівель, адже стильно розроблені навісні вентильовані фасади визначають зовнішній вигляд будівлі, який безпосередньо впливає на настрій вхідних або проходять повз людей.

Елементи декору, які грамотно підбираються фахівцями «Люкс-Дизайн» для оформлення дачних котеджів, саун і лазень, квартир або офісів - це цікава можливість стати володарем унікального і ненудного інтер'єру або фасаду. Підбираючи відповідний проект будинку, бані або садової альтанки на нашому сайті, можна також підібрати до них авторські вироби з дерева, сувеніри та елементи садового декору, звернувшись до нашого партнера - «Люкс Дизайн».

Дизайн послуги нашого партнера «Люкс Дизайн» сприяють точної візуалізації ідей. В свою чергу саме візуальне сприйняття грає головну роль в просуванні товарів і послуг. Найперше, на що звертається увага - це безперечно зображення, картинка. «Люкс Дизайн» завжди відрізняється високим рівнем виконання дизайнерських продуктів виходячи з сучасних європейських тенденцій і стандартів дизайну.

Переглянуті проекти: