ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Наш партнер - Ліга інструмент

Магазин професійних інструментів «Ліга Інструмент»

liga
Основний напрямок діяльності нашого партнеру «Ліга Інструмент» - це продаж електро-, бензо- та акумуляторного інструменту від провідних світових виробників. Інструменти, що пропонує наш партнер, розраховані на професіоналів і любителів та демократичні за цінами. «Ліга Інструмент» завжди притримується оптимального співвідношення ціни та якості, тому наш партнер заслужив довіру серед великої кількості постійних клієнтів та виробників. В магазині на постійній основі проводяться майстер-класи для всіх бажаючих по застосуванню професійних інструментів, також наш партнер «Ліга Інструмент» постійно готує для своїх клієнтів різні цікаві акції та системи знижок, проводить презентації професійного інструменту від світових брендів разом з офіційними представниками виробника.

Магазин Ліга Інструмент в найширшому асортименті пропонує:

  • витратні матеріали;
  • все для дому і саду;
  • електроінструменти;
  • засоби захисту;
  • скрині, ящики для інструментів;
  • лазерні пристрої;
  • ручні інструменти.


Всі запропоновані інструменти в магазині представлені відомими світовими брендами: DeWalt, Makita, Metabo, Stanley, Sadko, Intertool, Karcher‎, Husqvarna, Мега, Техніка монтажу, Кентавр, Інтерскол, ЛазерЛайн. Безперечним є той факт, що «Ліга Інструмент» пропонує найширший асортимент професійних електроінструментів в місті та області. До будь-якого товару з магазину «Ліга Інструмент» ви обов'язково отримаєте гарантійний талон виробника, який гарантуватиме сервісне обслуговування в спеціалізованих сервісних майстернях протягом всього терміну, протягом якого експлуатуються інструменти.

Всім відомо, що посадити дерево, побудувати будинок та виростити сина - це заповіді для справжніх чоловіків. А облаштувати сад, посадити дерева та побудувати будинок неможливо без якісного професійного інструменту. Також і сина потрібно вчити бути справжнім господарем в будинку. Тому бездоганні інструменти від «Ліга Інструмент» стануть в добрій нагоді для того щоб відчути себе професіоналом і справжнім чоловіком та господарем.

Переглянуті проекти: