ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

Наш партнер - туристична компанія «GRAND RESPECT»

grand_logo

Напевно, майже кожна людина любить насолоджуватися життям, любить гарний відпочинок і якісне обслуговування - саме для цього створена компанія «Grand Respect».

Можливо, ви, запитаєте - «Чому Грузія?» - Протягом століть грузинський народ зберігав традиції гостинності. «Гість - посланець Бога» - говорить грузинська прислів'я. З покоління в покоління передавалися любов і безмежну повагу до гостя. Відпочинок в Грузії подарує вам незабутні враження та задоволення. Грузія - країна в якій можна відпочивати незалежно від пори року, і не біда якщо відпустка взимку.

«Grand Respect» пропонує вам індивідуальні та групові тури в Грузію: гірничо-лижні курорти, оздоровчі тури і активний відпочинок. Гастрономічні тури ознайомлять вас з шедеврами традиційної кухні. Хінкалі, хачапурі, чурчхела відомі практично всім, але спробувавши їх у відповідній атмосфері ви відчуєте особливий смак цих страв. Ще Грузія відома своїми виноградниками. Приїхавши, ви зможете побути сомельє, власноруч виготовити вино і взяти його з собою як сувенір. Наша компанія допоможе вам отримати насолоду від повноцінного відпочинку і зрозуміти що значить бути справжнім «генацвале».

Компанія «Grand Respect» почала створювати екологічно чисте оточення в Грузії, з цією метою фірма стала представником компанії по будівництву екологічно чистих дерев'яних будинків «Домінант» в Грузії.

Переглянуті проекти: