Виробництво нашої компанії. Виробництво від будівельної компанії з натурального дерева «Домінант»

ru

           
    

Виробництво

Процес виробництва бруса і зведення дерев'яного будинку складний і цікавий. У розділі «Виробництво» нашої фотогалереї ми зібрали цікаві фотографії, щоб показати, як виконується повний виробничий цикл спорудження будинків з обробленого цільного масиву соснової деревини.

Перегортаючи фотографії, ви познайомитеся ближче з нашою роботою, побачите, як ми виробляємо брус і будуємо будинки, побачите фото заводу паливних гранул, устаткування і вантажної техніки. Рекомендуємо докладніше прочитати про процес збірки будинку з бруса в нашій статті.

Щоб побудувати дерев'яний будинок потрібно здійснити багато технологічних операцій. Спочатку відбувається доставка матеріалу на виробничу територію, де він обробляється на верстатах високоточної лінії, після чого антисептується, і готується до монтажу. На фото можна подивитися комплект маркованого матеріалу для будинку з бруса. Завдяки виробничим потужностям ми з легкістю реалізуємо замовлення на будь-яку кількість будинків і завжди здійснюємо установку об'єктів вчасно. На фотографіях видно як з бруса, немов з великого конструктора виростають нові будинки.

Можна подивитися, як відбувається установка будинку з оциліндрованої колоди або профільованого бруса, чим зовні відрізняються будинки з різного виду матеріалу. Дерев'яні будинки, які ви побачите на фото, реалізовані як на території нашої країни, так і за кордоном. Також пропонуємо фото заводу, де виробляються паливні гранули.

Дивіться галерею готових робіт - дізнайтеся про виробництво компанії «Домінант».

Переглянуті проекти