Фото термодеревини, виконані проекти — «Домінант»

ru

           
    

Термодеревина

В нашій галереї виконаних робіт ми помістили фотографії термодерева -нового, вдосконаленого виду деревини, який знаходить більш широке застосування, ніж звичайні пиломатеріали. Впевнені, що всім, хто цікавиться сучасними технологіями деревообробки і високотехнологічними матеріалами, цікаво подивитися як виглядає термооброблене дерево.

Після термообробки під екстремально високими температурами в закритій камері, деревина отримує високу стійкість проти грибкового та біологічного ураження, служить в 25 разів довше звичайного дерева і набуває відмінні протипожежні, вологовідштовхувальні і теплоізолюючі характеристики. Можна сказати, що висока температура, якій піддається деревина, цілком антисептує матеріал, таким чином термодерево - це екологічно чиста альтернатива хімічно обробленого дерева. На фото можна подивитися, як після термообробки поліпшується зовнішній вигляд матеріалу: за рахунок впливу високої температури дереву надається характерний насичений темно-коричневий відтінок, проглядається чітко виражена структура.

Ми розглядаємо термообробку дерева як дуже прогресивну технологію, тому виробництво термодерева є важливим напрямком діяльності компанії «Домінант». Фотоматеріали з галереї дають уявлення про масштаби виробництва термодерева нашою фірмою, також на фото можна подивитися, як зберігаються і упаковані термооброблені пиломатеріали, які дуже затребувані для застосування в якості дошки для підлоги, паркету, терасної дошки. Термодеревина незамінна в якості будь-яких погонажних виробів.

Дивіться фото термодревесини нашого виробництва і замовляйте профільні вироби без будь-якої хімії, стабільні в найскладніших умовах!

Переглянуті проекти