ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Паливні гранули

Паливні пелети стають все більш популярним альтернативним паливом, щошироко застосовується в твердопаливних котлах для опалення. Запрошуємо переглянути у фотогалереї, як і які ми виробляємо паливні пелети, як пакуємо і зберігаємо готові гранули.

Гранули, вироблені нашою фірмою не містять клею та інших шкідливих домішок. Для виготовлення гранул на спеціальному обладнанні пресують суху соснову тирсу, використовуючи високий тиск і певну температуру. Ми виробляємо паливні гранули (пелети) за європейськими стандартами DIN і DIN +. Діаметр пелет у відповідності зі стандартами складає 6 і 8 мм, довжина до 50 мм, зольність залежно від виду гранул до 0,8% (DIN), до 0,5% (DIN +). На нашому заводі кожен етап виробничого процесу суворо контролюється на предмет якості кваліфікованими фахівцями. Готова продукція сертифікована, відповідні сертифікати викладені на сайт, щоб усі бажаючі особисто могли переконатися в якості паливних пелет.

Ми підготували добірку фото з нашого заводу по виробництву паливних пелет, де можна побачити сировину, яка використовується для їхнього виготовлення, зовнішній вигляд гранул, упаковку і зберігання пелет на виробничій території. Пелети нашого виробництва є еталоном якості, що підтверджується довгостроковою співпрацею з постійними клієнтами.

Читайте детально рекомендації з вибору паливних пелет (гранул) в нашій статті.

Дивіться галерею фото паливних гранул і замовляйте пелети в двох видах упаковки: біг-беги та пакети по 15 кг. Ціни на паливні гранули вказані на сайті.

Переглянуті проекти