ru

Доминант в Фейсбуке Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
Новинка - меблевий щит

Меблевий щит

Підприємство «Домінант» постійно впроваджує технологічні нововведення, тому ми можемо виконувати виробництво дерев’яних виробів, як з цілісного масиву дерева, так і з зрощених пиломатеріалів в промислових обсягах. Фотогалерея меблевих щитів відображає готові вироби підприємства «Домінант» зі зрощених пиломатеріалів. На кожному фото ви побачите клеєний щит із деревини сосни.

Сосновий меблевий щит - предмет особливого інтересу, як місцевих, так і зарубіжних замовників. Ми дотримуємося міжнародні стандарти якості при виготовленні меблевих щитів, тому наша продукція користується попитом не тільки на українському ринку, але й широко затребувана за кордоном. Потужна технічна база підприємства, укомплектована сучасним обладнанням іменитих виробників Weinig, Dimter і DMC, дозволяє виготовляти меблеві щити високої сортності А/А. Це вироби з гладкою, ідеально рівною поверхнею без дефектів і деревних сучків. Завдяки такій високій якості, щит меблевий нашого виробництва високоміцний, надійний і красивий, що дуже добре видно на кожному фото соснового щита.

Всім, хто відкриє нашу фотогалерею, надається можливість ознайомитися з фото щитів з дерева, як зрощених, так і цільноламельних. Подивіться фотографії продукції і переконайтеся, що наші щити з сосни чудово підійдуть для виготовлення предметів меблів або декоративної обшивки стін. Соснова деревина має унікальну властивість створювати надзвичайно затишну атмосферу і наповнювати приміщення особливою природною енергією дерева, що надає бадьорості і сил. Тому за допомогою дерев’яних щитів приємного для очей світлого, деревного відтінку з багатою текстурою деревини сосни, можна прикрасити і ушляхетнити будь-яку поверхню. Впевнені, що фото меблевого щита від виробника, надихнуть вас замовити і купити меблевий щит в офісі «Домінант» за найвигіднішою вартістю виробника!

Переглянуті проекти: