Фото дерев'яних інтер'єрів, виконані проекти — «Домінант»

ru

           
    

Інтер'єри

Фотогалерея інтер'єрів дерев'яних будинків є предметом особливогоінтересу практично всіх наших замовників. Одне з перших питань, які нам задають клієнти - це питання внутрішнього облаштування та дизайну будинку з бруса.

Здавалося б, акуратно викладені з бруса стіни дерев'яного будинку одноманітні і важко уявити, як можна експериментувати з інтер'єром в таких умовах. Тому для багатьох, хто відкриє нашу фотогалерею інтер'єрів, стане відкриттям різноманітність дизайнерських прийомів, гра з текстурами, обробками і кольором дерева в зрубі. Ви побачите як дерево мальовничо поєднується з іншими матеріалами. Особливо красиво виглядає поєднання дерева і металу, скла або каменя. Такі природні композиції дають хорошу основу безкінечному польоту фантазії.

Подивіться запропоновані фотографії та переконайтеся, що інтер'єр дерев'яного будинку різноманітний, стильний, ефектний. Йому властива надзвичайно затишна атмосфера і особлива природна енергія дерева, що надає бадьорості і сил. Тому дерев'яний будинок може відновлювати сили і в ньому завжди так легко дихати. У сфері будівництва та обробки дерев'яних будинків постійно з'являються технологічні нововведення, що дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські ідеї по створенню інтер'єрів, експериментувати з архітектурними формами: арками, отворами, сходами, вікнами, мансардами, і т.д. Цілком можливо, що наші фото надихнуть вас на нові, цікаві ідеї щодо оформлення будинку. Обов'язково варто дызнатися про популярні стилі, в яких може бути виконаний інтер'єр затишного заміського будинку. Крім того, на нашому сайті ви знайдете цікаві ідеї та прийоми, за допомогою яких можна створити свій, просто неповторний сучасний дизайн дерев'яного будинку.

Дивіться фотогалерею інтер'єрів дерев'яного будинку і надихайтеся!

Переглянуті проекти