Галерея виконаних проектів, портфоліо — компанія «Домінант»

ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Галерея

У галереї ми зібрали багато цікавих фотографій процесу будівництва і виробництва бруса, на яких видно як відбувається установка дерев'яного будинку: від обробки колод на спеціальних верстатах нашої виробничої лінії до зведення готової будівлі.

Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому якщо ви плануєте побудувати власне житло і вибираєте найбільш підходящий варіант для втілення в життя, дивіться нашу галерею виконаних робіт і насолоджуйтеся природною красою дерев'яних будинків з бруса.

Оциліндрований брус приємної і насиченої колірної гами надає споруді особливу витонченість і красу. З сухого профільованого бруса зводяться презентабельні, монолітні споруди. Пропонуємо подивитися на фото, наскільки привабливі екстер'єри будинків з бруса і як радує своїх мешканців затишком і комфортом дерев'яний інтер'єр.

Численні реалізовані проекти, фото виробництва та упаковки паливних гранул, дерев'яних садових меблів, термодеревини та інших видів продукції дають уявлення про масштаби та виробничі потужності компанії «Домінант» і демонструють наші можливості.

Переглядаючи наші фото, ви переконаєтеся, що все, що ви бажаєте бачити на своїй заміській ділянці, ми зможемо побудувати і виготовити для вас! Виробничо-будівельна компанія «Домінант» пропонує вражаюче розмаїття можливостей, галерея готових робіт - наочне тому підтвердження.

Ми постійно оновлюємо фотогалерею і викладаємо нові матеріали, прагнучи ближче познайомити всіх бажаючих з нашим виробництвом і повною мірою відобразити захоплюючий і складний процес зведення дерев'яного будинку.

Запрошуємо до цікавого перегляду!

Переглянуті проекти