ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме

часто задавані питання
Новинка - меблевий щит

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

1. Скільки коштує будинок?

Ціни на будинки з бруса дивіться в головному меню сайту, де вартість класифікується по табличкам залежно від виду і розміру бруса (технології виробництва і будівництва). Що зручно, в табличках з цінами відразу видно приклади проектів будинків. Також в розділі з цінами написано, що вони включають (табличка №4). А відео базової комплектації дерев'яного будинку відмінно демонструє, що ви отримуєте за запропоновану вартість.

2. Що входить у вартість?

В ціну входить дерев'яний каркас будинку без покрівлі, підлог, стель, вікон і дверей. Це означає тільки коробка з дерева з прорізами для вікон і дверей, з дерев'яним каркасом даху, на яку господар може монтувати покрівлю. Без фундаменту і комунікацій - тільки дерев'яна частина будинку і послуга по її установці на фундамент замовника входить у вартість на сайті. Докладний список комплектації, яку ми виконуємо, є на кожній сторінці проекту під великими, червоними буквами «Що включає ціна», а також в 4-й табличці розділу «Ціни».

Що входить у вартість:

 • комплект стін;
 • комплект крокв;
 • комплект балок перекриттів;
 • утеплювач міжвінцевий;
 • антисептик (антисептування всього матеріалу);
 • дубові нагеля;
 • кріпильні матеріали (саморізи, усадочні болти, анкера, кріпильні пластини);
 • гідроізоляція;
 • торцювання стін і прорізів;
 • підготовка штроб під електророзводку;
 • вогнебіозахист (обробка деревини засобом І групи вогнезахисної ефективності);
 • монтаж на території України;
 • монтаж за межами України + 20% до вартості виробу.

3. Чи входить у вартість фундамент?

Не входить. Фундамент повинен бути підготовлений до приїзду будівельників «Домінант» на збірку дерев'яного зрубу. Архітектор надає креслення фундаменту під нашу дерев'яну конструкцію, щоб замовник міг підготувати фундамент правильних розмірів.

4. Чи входять у вартість вікна?

Не входять. Ми встановлюємо дерев'яні коробки будинків з віконними прорізами, але не є виробниками вікон.

5. Чи входить у вартість покрівля на дах?

Не входить. Ми встановлюємо дерев'яні коробки будинків з дерев'яними каркасами дахів і не є виробниками покрівельного покриття. Те ж саме стосується дверей, вікон, підлоги, стелі і внутрішньої обробки, які НЕ входять у вартість.

6. Комунікації входять у вартість?

Ні, не входять. Ми досвідчені виробники дерев'яних каркасів будинків та інших дерев'яних конструкцій, але не є фахівцями з водопостачання або електрики. Що стосується проводки, то ціна включає підготовку штроб під електророзводку. Це означає, що коли будівельники збирають зруб, замовник або його електрик показує майстрам «Домінант», де повинна йти проводка й будівельники роблять відповідні отвори в стінах, щоб електрик зміг грамотно затягнути дроти.

7. Доставка входить у вартість?

Не входить. Замовники організовують і оплачують перевезення дерев'яних комплектів будинків з нашого заводу до себе на ділянку. Якщо клієнту потрібно допомогти знайти транспорт, менеджер фірми «Домінант» звертається в транспортні фірми і допомагає замовнику знайти перевізника за прийнятною ціною.

8. Монтаж входить у вартість?

Так. Монтаж в Україні входить у вартість, а монтаж за кордоном додає до ціни 20%.

9. Де можна побачити побудовані будинки «Домінант» наживо?

На карті наших робіт побудовані об'єкти розміщені з фотографіями робіт і координатами локації. Можна вибрати найближчий проект, і під'їхати, подивитися нашу роботу з боку, або приїхати до нас на виробництво, де ми з радістю проведемо екскурсію в побудований нами будинок-зруб.

10. Чи швидко горить дерев'яний будинок?

Наші будинки не горять взагалі! Тому, що обробляються вогнебіозахисні засобом першого ступеня ефективності. Важливо знати: як ми захищаємо зруби від пожежі.

11. Звідки ліс? Деревина поставляється з Чорнобиля (з Карпат)?

Ні. Ми працюємо виключно з місцевими лісгоспами Житомирського району, які постачають сертифіковану сосну (сосна звичайна) на аукціон, де матеріал закуповується в установленому державою порядку. З іншими породами дерева не працюємо.

12. Чи голосно тріщить будинок з колод під час усадки?

Не тріщить, так як в кожній колоді проробляється компенсаційний паз для зниження внутрішньої напруги. Цей пропил дає можливість уникнути появи тріщин на поверхні бруса. Таким чином, нам вдається мінімізувати розтріскування стін після установки зрубу.

13. Чи потрібно чекати після установки будинку, поки він сяде, щоб ставити вікна і двері?

Чекати не потрібно (або не обов'язково). Можна ставити вікна і двері в спеціальні усадкові коробки з зазорами, пророблені зверху рам, що дозволяють конструкції дерев'яного будинку сідати, чи не вичавлюючи вікна і двері. Усадка будинку з дерева відбувається тільки в вертикальному напрямку - зверху вниз.

14. Яка ціна під ключ?

Не пропонуємо будівництво під ключ, тільки в базовій комплектації, розписаній на сайті (питання №2).

15. Чи пропонується будівництво «Під ключ»?

Ні. Так як ми є підприємством по деревообробці, то встановлюємо замовникам тільки дерев'яну частину будівлі (дерев'яний каркас будинку).

16. Якщо ви не робите під ключ, чому у вас написано «Під ключ» і є кнопка комплектації «Під ключ» на сторінках з проектами?

Щоб можна було уявити загальний бюджет будівництва. У закладці «Під ключ» на кожній сторінці з проектом будинку є ціни і комплектація покрівельного покриття, вікон, дверей, і фарбування будинку. Адже після завершення дерев'яної частини будинку майстрами «Домінант», замовнику необхідно доробляти будинок до повної готовності і планувати свій бюджет. Крім того, виходячи з зайнятості бригад, ми іноді формуємо пропозицію по додатковій комплектації будинку і надаємо послуги з фінішної обробки дерев'яного каркаса будівлі. Тому періодично послуга «Під ключ» стає актуальною в нашій роботі.

17. Яка ціна в доларах?

На кожній сторінці з проектом, над цінами споруди, є прапорці перемикання валюти. Можна натиснути на прапорець США і відразу побачити вартість в доларах.

18. Як замовити будівництво будинку?

Узгодити з менеджером проект і його вартість, звернувшись за контактними номерами сайту після чого підписати договір, сплатити 50% від вартості будівництва - і замовлення оформлене!

19. Яка гарантія на дерев'яний будинок?

На кожну споруду «Домінант» надається 2 роки гарантії виробника, протягом яких наші фахівці супроводжують усадку дерев'яної конструкції і при необхідності виконують роботи з налаштування усадочних механізмів, які використовуються в дерев'яних зрубах. По проходженню 2-х років будинок з дерева приймає стаціонарну форму і більше не потребує спеціального догляду.

20. Які умови оплати будівництва будинку?

Оплату ми розбиваємо на три частини:

 • - 50% від вартості при підписанні договору на будівництво;
 • - 30% в момент початку монтажу;
 • - 20% при завершенні монтажу.

Якщо ви купуєте комплект дерев'яного будинку на нашому заводі для самостійної збірки, оплата ділиться на дві частини:

 • - 50% в момент підписання договору;
 • - 50% по факту готовності домокомплект для відправки клієнтові.

21. Які терміни установки будинку?

В середньому нам потрібно місяць на виробництво дерев'яного комплекту будинку на заводі та місяць на його монтаж на фундамент замовника.

22. Чи можна купити дерев'яний комплект будинку без послуги із збирання та встановити його самостійно на свій фундамент?

Так. Ми можемо продати вам дерев'яний комплект будинку, який ви самостійно встановите на своїй ділянці. Щоб отримати вартість такого комплекту без наших послуг зі збирання, віднімайте від ціни на сайті 16,6%.

23. Які виникають додаткові витрати при організації будівництва?

Перевезення матеріалів з заводу на ділянку забудови і оплата житла для 4-х будівельників. Харчування майстрів завжди за наш рахунок.

24. Що повинно бути підготовлено на ділянці до початку будівництва дерев'яного будинку?

Фундамент, на який майстр «Домінант» будуть встановлювати дерев'яну коробку будинку і підключення до електрики 220 В, щоб будівельники могли підключати електроінструмент.

25. Хто буде робити підлоги та інші оздоблювальні роботи в будинку після складання дерев'яного каркаса?

Після установки дерев'яної коробки будівельниками «Домінант» слід звернутися до профільних фахівців з відповідних видів робіт або уточнювати у менеджера «Домінант» можливість додаткової комплектації дерев'яного зрубу нашою бригадою.

26. Чи можна замовити будівництво будинку в кредит?

Ми не будуємо в кредит і не надаємо розстрочку. Оплатити будівництво можна частинами, як у відповіді на питання №15.

27. Чи можна замовити будинок в іншій області або за кордон?

Так. Компанія «Домінант» працює по всій Україні та за кордоном без обмежень. Наші дерев'яні будинки є в будь яких куточках світу: США, Польщі, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Іспанії, Франції, Бельгії, Лівані, ОАЕ, Азербайджані, В'єтнамі, Ізраїлі та ін. Детальна інформація для всіх, хто бажає оформити іноземне замовлення, знаходиться в статті «Як ми будуємо будинки за кордоном: оформлення замовлення і процес побудови».

28. Чи є сертифікат EUR1 на продукцію?

Так. Даний сертифікат ми отримуємо на кожну партію дерев'яної конструкції на експорт.

29. Чи можна стати представником компанії «Домінант»?

Так, адже ми завжди зацікавлені у взаємовигідному співробітництві. Для того, щоб стати нашим представником, необхідно зробити у нас замовлення хоча б на одну будівлю, за результатами реалізації якої обговоримо подальші умови співпраці, а також знижки дилера залежно від обсягу замовлень, що надходитимуть.

30. Скільки коштує куб бруса оциліндрованого (профільованого)?

Ми продаємо готові вироби, а не сировину. Тобто реалізуємо комплекти будинків з бруса, в які входить не тільки деревина, а й інші необхідні для установки будинку комплектуючі. Тому ціни за м3 бруса немає, а є ціна на будинки в базовій комплектації (дивіться питання №1)


Кожен день в офіс «Домінант» надходить безліч питань, виходячи з яких, ми наповнюємо наш сайт корисною інформацією. В даному розділі ми виділили основні питання, які важливі для всіх наших клієнтів в першу чергу. Але є ще, мабуть, найбільш інформативний розділ на нашому сайті, де можна почерпнути всіляку інформацію про дерев'яне будівництво. Це розділ «Статті», де ви знайдете не тільки корисну інформацію про дерев'яні будинки, а й поради щодо вибору проектів, технологій, дизайну, планування та ін. А розділ «Новини» ближче познайомить вас з нашою роботою і нами особисто. Тут ви побачите що, як і де ми будуємо, а також познайомитеся з цікавими новинками сфери дерев'яного домобудівництва. Девіз нашої роботи: «Домінування якості, комфорту, краси!» ми втілюємо не тільки в самій продукції, але і в повсякденній роботі з клієнтами. Впевнені, що завдяки нашим старанням, дерев'яні вироби стануть доступнішими, зрозумілішими і набагато цікавішими для вас!

Переглянуті проекти: