ru

Доминант в Фейсбуке      Доминант в Ютубе   Доминант в Инстаграме
 • proekty
 • budinki-z-profilovanogo-brusu
 • budinki-z-ocilindrovanogo-brusu
 • sadovi-mebli
 • palivni-granuli
 • termoderevyna
 • goteli
 • dityachi-igrovi-majdanchiky

gallery Галерея

В галереї розміщені фото матеріали побудованих будинків, можна переглянути як дерев'яні будинки будуються, розглянути фото котеджів, лазень, альтанок та інших реалізованих проектів. Обов'язково подивіться нашу галерею, якщо Вас цікавлять дерев’яні будинки, їхні інтер'єри та екстер'єри, дерев'яні садові меблі, паливні гранули та інші види запропонованої продукції."Флейта"

Проект Флейта - фото, ціна

Гідний варіант дерев'яного котеджу - проект «Флейта». Відрізняється екологічністю і красою, яку надає споруді натуральний сосновий брус. Деревина висушена, бруси герметично зчіплюються один з одним, не схильні до усадки і розтріскування. Проект «Флейта» - затишний, одноповерховий будинок з сухого бруса, в планування якого включені всі зручності для комфортного проживання.

"Одіссей"

Проект Одіссей - фото, ціна

Запропонований проект може прекрасно служити в якості самостійного будинку відпочинку або ж стати оригінальним доповненням великого туристичного комплексу.

"Тілейф"

Проект Тілейф - фото, ціна

Проект будинку «Тілейф» відрізняється великою кількістю переваг. Головна відмінність проекту «Тілейф» - це його виконання за технологією подвійного бруса з утеплювачем."Мейдін"

Проект Мейдін - фото, цена

Розумне планування приміщень проекту «Мейдін» надає кожному домочадцеві досить особистого простору для улюбленого заняття. Загальна площа будинку складає 264,3 2, кожен метр несе свою корисну функцію. Ми впевнені, що наш клієнт і його родина, довгі роки будуть насолоджуватися затишком, теплом і комфортом свого прекрасного будинку.

 • Головна

topabout

«Домінант» - це дерев’яні будинки завжди найвищої якості.

Компанія «Домінант» вітає Вас на веб-сайті!

Ми будуємо:

 • будинки з брусу
 • бані
 • котеджі
 • бесідки, альтанки
 • інші дерев'яні конструкції

Збудовані за сучасними технологіями дерев’яні будинки в нашому розумінні є свого роду витворами мистецтва. Кожен з них володіє власною унікальністю, має свою значимість і вартість. Ось уже багато років в Україні і за межами нашої країни нами реалізуються проекти будинків, які ми раді представити на нашому веб-сайті. У нас сформувалася велика база проектів, де ми представляємо типові та індивідуальні проекти будинків. Тут у Вас є можливість побачити наші вже реалізовані проекти будинків, альтанок, бань, котеджів з брусу та інших дерев'яних конструкцій.

Створюючи проекти будинків, ми враховуємо всі Ваші побажання і доповнення. Проекти будинків, що пропонуються до Вашої уваги, розробляють наші кваліфіковані фахівці. Планування готових ескізів дає загальне уявлення того, як можуть бути облаштовані дерев’яні будинки всередині. Ми можемо вносити зміни в розташування кімнат, обраного Вами проекту, міняти загальне планування і повністю адаптувати наші проекти будинків, лазень, альтанок під вимоги замовника. Обираючи будівельну компанію «Домінант», Ви можете бути твердо впевнені в якісній реалізації проекту. Більше того, ми можемо реалізувати Ваш власний проект будинку, дерев'яної лазні, альтанки або завершити установку дерев'яної конструкції на етапі, зручному саме Вам. На нашому сайті проекти будинків представлені в самому широкому асортименті. Із запропонованих на нашому сайті варіантів, Ви неодмінно знайдете будинок своєї мрії, затишну лазню або підберете відповідну альтанку для своєї заміської ділянки.

Ми виробляємо:

 • садові меблі
 • паливні гранули
 • профільні вироби (погонаж)
 • термодеревину (thermowood)


«Домінант» розвиває інші напрямки своєї діяльності.
Всі перераховані види продукції можна знайти на сторінках веб-сайту і в фотогалереї. Тут ми також пропонуємо ознайомитися з нашим виробництвом, процесом установки будинку з брусу, технологічним процесом, за яким будуються дерев’яні будинки, красою інтер'єру та екстер'єру дерев'яних будинків. Дерев'яні садові меблі, які на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і популярним атрибутом заміського ділянки, представлені в найрізноманітнішому асортименті.


Компанія «Домінант» займає провідні позиції в сфері, яка охоплює основний вид діяльності підприємства - будівництво дерев'яних будинків в Україні. У нас є свої представництва за кордоном, а дерев’яні будинки, що збудувала компанія «Домінант», можна побачити в різних країнах світу.

Ми постійно ростемо в професійній сфері і розвиваємося. Ознайомившись з нашим сайтом, Ви переконаєтеся, що ми постійно вдосконалюємо будівництво дерев'яних будинків за допомогою новітніх технологій. Важливо й те, що ми будуємо не тільки дерев’яні будинки, але і зводимо дерев'яні храми і каплиці. Кожен наш проект православного храму ототожнює догми і канони церкви, відповідно до духовних традицій і цінностей православної культури.

Обов'язково подивіться запропоновані на сайті нашої компанії статті, в яких ми піднімаємо найактуальніші теми та питання про дерев’яні будинки. У даному розділі у Вас є гарна можливість прочитати як будуються та експлуатуються дерев'яні будинки, поцікавитись їхньою вартістю та технологією виробництва.

Обираючи будівельну компанію «Домінант», Ви можете бути твердо впевнені в якості будівельних послуг і пропонованої продукції.

Наше гасло і принцип роботи -домінування якості, комфорту, краси!

Наші дипломи, відзнаки, нагороди та подяки за найкращу якість

 • Диплом «Кращий стенд виставки» IX спеціалізованої виставки «Дерев'янне та заміське житлобудівництво»

bottomabout

Переглянуті проекти: