ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Кафе з бруса

Кафе

Кабачок

Кабачок
Загальна площа 29,6 м²
73 824 грн.

Застільна

Застільна
Загальна площа 43,91 м²
144 167 грн.

Кафе

Кафе
Загальна площа 45,4 м²
167 870 грн.

Таверна

Таверна
Загальна площа 53,1 м²
106 270 грн.

Кафе Мерлін

Кафе Мерлін
Загальна площа 53,8 м²
225 212 грн.

Бескид

Бескид
Загальна площа 83,4 м²
326 172 грн.

Імператриця

Імператриця
Загальна площа 111 м²
347 869 грн.

Андерсен

Андерсен
Загальна площа 120 м²
659 360 грн.

Полісся

Полісся
Загальна площа 150 м²
184 638 грн.

Реприза

Реприза
Загальна площа 153,9 м²
388 007 грн.

Млин Гірсо

Млин Гірсо
Загальна площа 252,1 м²
536 031 грн.

Бариста

Бариста
Загальна площа 300,3 м²
583 263 грн.

Браэль

Браэль
Загальна площа: 388,5 м²
917 578 грн.

Напевно у кожного з нас є улюблене кафе - куточок для смачної вечері та відпочинку. А провівши кілька миттєвостей в затишному кафе, обов'язково захочеться залишитися якомога довше і повернутися сюди ще. Дерев'яні кафе з бруса користуються величезним попитом у відвідувачів, тому що ексклюзивний дерев'яний інтер'єр, робить приміщення затишним, світлим і теплим.

Стилістика и архітектурні форми кафе з дерева

кафе з оциліндрованих колод являє собою споруду у стилі кантрі, шале, або альпійського будиночка з розкішною терасою і балкончиками. Кафе з профільованого бруса ототожнює лаконічний фінський стиль, технологічний хай-тек або манірний модерн. Дерев'яний брус є універсальним будівельним матеріалом, який здатний втілити в життя будь-які архітектурні та дизайнерські задуми. Кафе з бруса можна побудувати з багаторівневими залами, зоною бару, ігровими кімнатами, кухнею, зоною барбекю, мансардою і внутрішнім двориком, де влітку можна організувати танцпол. Основна будівля можна гармонійно доповнити літніми павільйонами і альтанками, які в комплексі ефектно впишуться в навколишній ландшафтний дизайн. Всі ці конструктивні моменти враховуються нашими фахівцями ще на етапі проектування. Ми проектуємо і реалізуємо кафе з бруса будь-яких розмірів забудови і складності.

Вартість обслуговування кафе із бруса

Наша потужна технологічна база дозволяє точно в зазначені терміни звести кафе з бруса в декількох рівнях, яке встановлюється вдвічі швидше, ніж аналог з цегли. При цьому немає необхідності закладати дорогий заглиблений фундамент завдяки легкій вазі стінового матеріалу або залучати спеціальну важку техніку. Тобто, виходить, що загальна ціна споруди кафе з бруса буде на третину дешевше, ніж будівництво з цегли або каменю. Відразу ж після будівлі, дерев'яне кафе можна експлуатувати, стіни з бруса не потребують складних оздоблювальних робіт. Та й подальше обслуговування будівлі не завдасть клопоту і буде дешевше в порівнянні з аналогами за рахунок природної екологічності, низької теплопровідності, природного повітрообміну та інших технологічних характеристик деревини. Фінішне обробне фарбування, відразу після закінчення процесу установки кафе, продовжує терміни та поліпшує якісні характеристики його експлуатації. При необхідності, профілактичне фарбування і шліфовку можна здійснити приблизно через п'ять років, не раніше. Про довговічність дерев'яного будинку читайте докладніше у статті.

Проведення лакофарбових та шліфувальних робіт фахівцями компанії «Домінант», що володіють великим практичним досвідом, збільшує термін експлуатації кафе.

Ціни на будівництво кафе з брусу

Багаторічний досвід проектування і побудови кафе з бруса, дозволяє нам бездоганно розробити і реалізувати кожен новий проект, що задовольняє і вимоги замовника, і приводить у захват гостей.

Замовте кафе з бруса у виробничо-будівельної компанії «Домінант», та оцініть високу якість і оптимальну вартість споруди. Ціни на кафе з бруса формуються безпосередньо нашою компанією, як виробником, без участі посередників, а тому є найбільш вигідними для замовників. Ціни базовій комплектації і планування внутрішніх приміщень вказані на кожному проекті. В середньому ціна споруди по проектам, запропонованим на сайті становить близько 2000 грн/м2.

Переглянуті проекти