ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Будівництво дуплекса з бруса

Дуплекси

Затишок

Затишок
Загальна площа 60 м²
247 535 грн.

Тійджа

Тійджа
Загальна площа: 75,8 м²
403 235 грн.

Затишок2

Затишок2
Загальна площа: 113,8 м²
387 849 грн.

Бригантина

Бригантина
Загальна площа 114 м²
479 829 грн.

Регата

Регата
Загальна площа 130,7 м²
486 515 грн.

Гортенс

Гортенс
Загальна площа:160,1
567 973 грн.

Махаон

Махаон
Загальна площа 186 м²
743 676 грн.

Лучезар

Лучезар
Загальна площа 202,6 м²
706 363 грн.

Манго

Манго
Загальна площа 271,6 м²
995 633 грн.

Дзеркало

Дзеркало
Загальна площа 308,4 м²
950 811 грн.

Дуплекс - це житловий котедж, в якому передбачено проживання двох сімей повністю автономно по відношенню один до одного. Тобто, можна сказати, що дуплекс це подвійний будинок, або два будинки, об'єднані дахом і фундаментом, де передбачено два окремі входи для кожної родини або один спільний вхід в передпокій, звідки йде розгалуження на дві квартири. Дуплекс ще можна назвати таунхаусом для двох сімей. Будівництво дуплекса з бруса економічно, екологічно, здійснюється в короткі терміни і відмінно підходить для тих, хто шукає більш комфортний аналог квартири, заміський будинок в оточенні природи за доступною ціною.

Особливості конструціі і функціонал дуплекса з брусу

Конструктивно дуплекс являє собою два індивідуальних будинки з однією спільною стіною, кожен будинок може розташовуватися на своїй, окремій ділянці. Як правило, в дуплексі домоволодіння симетричні щодо один одного, але бувають і асиметричні варіанти. У більшості випадків дуплекси зводять у два поверхи. Будівництво дуплекса з бруса відрізняється особливою популярністю на курорті, в місті і передмісті, адже основною ідеєю такого будинку є максимально раціональне використання невеликої земельної ділянки. За рахунок розташування домоволодіння прямо по межі ділянки, кожен його квадратний метр використовується з користю. Будівництво дуплекса з бруса може передбачати з'єднання двох домоволодінь по бічній або задній стіні, від чого залежить ступінь взаємодії з сусідами. У дуплексі із загальною задньою стінкою таку взаємодію зведено до мінімуму, а найактивніші і галасливі зони в двох домоволодіннях, такі як вітальня і кухня, знаходяться в протилежних частинах дуплексу. При будівництві дуплексу з бруса із загальною боковою стіною можна раціонально з'єднати паркувальні зони двох сімейств. Комунікації в такій споруді можна підвести теж різними способами - окремо для кожного домоволодіння або із загальною трубою, кабелем і електрощитом.

Коротка історія дуплексів зі зруба

Дуплекси зобов'язані своїм виникненням Великобританії, де в 19 столітті з'явився звичай пристроювати до фамільного маєтку додатковий особняк для нового покоління. Потім дуплекси поширилися в Європі, США і Канаді. Цікаво, що в кожній країні існує своє визначення дуплексу. В Іспанії дуплексом називають звичайний двоповерховий будинок. У США дуплекси визначаються по-різному залежно від міста. Наприклад, для жителів Філадельфії дуплекс - це будинок, в якому проживають дві сім'ї. Дуплекси Чикаго і Детройта називаються «двоквартирники». Канадський дуплекс - це будинок з двома входами.

Експлуатація та обслуговування дерев'яного дуплексу

Будівництво дуплекса з бруса передбачає економію на вводі в будинок інженерних комунікацій і істотному зниженні енерговитрат за рахунок загальної стіни, яка також дозволяє економити на будматеріалах. Тому відносно котеджів будівництво дуплексу з бруса значно вигідніше. Крім того, щомісячні комунальні та експлуатаційні платежі за обслуговування дуплексу мінімум в два рази менше, ніж в котеджі. Дерев'яний будівельний матеріал дає спорудженню високу міцність, забезпечує природний повітро-і вологообмін, чудову тепло- і звукоізоляцію, зовнішню естетичність, не вимагає додаткової обробки. Після фінішної шліфовки і фарбування, яке продовжує термін служби і покращує експлуатаційні характеристики споруди, протягом п'яти років не буде потрібно ремонтних і профілактичних робіт. Про обслуговування срубових будинків і довговічність дерев'яного будинку прочитайте докладніше в нашій спеціальній статті.

Професійні фінішні, лакофарбові роботи, що проводяться кваліфікованими фахівцями будівельної фірми «Домінант», збільшують термін експлуатації дуплексу з бруса.

Ціни на будівництво дуплексу з брусу

Ми пропонуємо будівництво дуплексу з бруса за ціною, сформованою нами як виробником без посередників, що є найбільш оптимальним вибором кожного замовника. Вартість споруди дуплексу з оцилиндрованного бруса діаметром 220 мм, який рекомендується саме для споруди постійного житла, приблизно складе близько 2680,8 грн/м2 на прикладі нашого проекту «Лучезар».

Переглянуті проекти