ru

+38 097 012-38-52 +38 063 499-91-00
           
    

Будинки з подвійного брусу з утепленням

Будинки з подвійного брусу з утепленням

Морвад

Морвад
Загальна площа: 43,31 м²
331 213 грн.

Готіза

Готіза
Загальна площа: 54,2 м²
343 857 грн.

Багірма

Багірма
Загальна площа: 70,4 м²
238 701 грн.

Лейс

Лейс
Загальна площа: 74,7 м²
712 714 грн.

Аснорд

Аснорд
Загальна площа: 75,2 м²
620 754 грн.

Легерд

Легерд
Загальна площа: 75,5 м²
478 657 грн.

Горана

Горана
Загальна площа: 165,2 м²
1 128 293 грн.

Даріус2

Даріус2
Загальна площа: 175,3 м²
709 250 грн.

Теада

Теада
Загальна площа: 228,2 м²
1 271 098 грн.

Тілейф

Тілейф
Загальна площа: 266,3 м²
1 820 778 грн.

Подвійний утеплений брус - це найкраща альтернатива всім дерев'яним будинкам на сьогоднішній день. За багато років практичного досвіду фахівці компанії «Домінант» застосовували різні технології монтажу, використовуючи їх конструктивні особливості для розробки найбільш надійних і ефективних рішень. Сьогодні це дозволяє нам пропонувати технологію утепленого бруса як найоптимальніший вибір для будівництва житла. Паралельний брус з утепленням об'єднує всі переваги дерев'яних будинків і виключає практично всі їх недоліки. Головна ідея застосування утепленого бруса полягає в досягненні енергоефективності житла та зменшення тепловтрат будинку.

Будинок з подвійного брусу

Конструктивно паралельний брус з утеплювачем становить два ряди сухого профільованого бруса 60х150 мм, змонтованих в замкову систему з простором 180 мм всередині, який заповнюється утеплювачем. Ми використовуємо утеплювач URSA («PureOne» 150 мм), виготовлений на підставі розплаву кварцового піску. Це ефективний, негорючий, екологічно чистий, високоякісний утеплювач, який ми рекомендуємо для бездоганної тепло- і звукоізоляції.

Дом из двойного бруса Дом из двойного бруса

Вибір будинку з паралельного бруса з утепленням - найкраще рішення для будівництва житла

Кожен наш проект будинку з утепленого бруса відрізняється рядом переваг:

  • Високий ступінь теплоізоляції: потрійна система захисту з двох рядів бруса і утеплювача між ними забезпечує надійний щит від холоду і вітру та істотну економію на обігріві будинку.
  • Легкість споруди: паралельний брус не вимагає закладання складного фундаменту, забезпечуючи зниження витрат на роботи по фундаменту.
  • Міцність і стійкість будинку: з подвійного замкового з'єднання бруса в результаті виходить добротна і надійна конструкція будинку.
  • Відсутність усадочних процесів після будівництва: система утепленого паралельного бруса складається з сухого матеріалу, який не всідається, не змінює форму і не тріскається.
  • Естетичність: ідеальна геометрія стін з утепленого подвійного бруса не потребує масштабних оздоблювальних робіт.
  • Екологічність: стіни паралельного бруса з утеплювачем повністю виключають використання в своєму складі клейові розчини і шкідливі хімічні домішки.

Паралельний брус виготовляється на верстатах нашої власної виробничої лінії, в наявності є виїзне обладнання, стаціонарний монтаж здійснюється на ділянці замовника. На всіх етапах виробництва ведеться суворий контроль якості. Гарантія до кожної будівлі - 2 роки.

Як замовити будинок з утепленого бруса в компанії «Домінант»?

За довгі роки роботи у нас накопичилася величезна кількість пропозицій для тих, хто бажає побудувати надійне і екологічне житло з натурального матеріалу - дерев'яний будинок з утепленого бруса. Ми пропонуємо понад півтисячі готових проектів, з якими можна ознайомитися на сайті і подивитися фото готових будинків. Кожен з проектів дерев'яного будинку можна побудувати, використовуючи паралельний брус. Ми професійно розробимо і реалізуємо індивідуальне проектне рішення, які повністю відповідають вимогам замовника. Для замовлення зателефонуйте: +38 063 499-91-00; +38 097 012-38-52 (Viber; WhatsApp)

Скільки коштує будинок з паралельного бруса?

Утеплений брус практичний і невибагливий в експлуатації, дозволяє істотно економити на опаленні, не потребує дорогого оздоблення і ремонту, тому можна сміливо стверджувати, що подвійний утеплений брус виправдовує кожну вкладену копійку. Ціна будинку з паралельного бруса нашого виробництва є привабливою для всіх замовників. Ціни будинків з утепленням можна подивитися на кожній сторінці з готовими проектами.

Переглянуті проекти